Kültür Turları

Uzak Doğu’nun birbirinden güzel şehirlerine keyifli turlar Siamtur farkıyla unutulmaz anlara dönüşüyor. Turlarımızı hem her gün kalkışlı hem de erken rezervasyon fırsatıyla hemen satın alabilirsiniz. Taleplerinizi tam anlamıyla karşılamak ve size özel fırsatlarla en uygun tatil planını organize edebilmemiz için hemen bizi arayın. 

Qatar Havayolları 18-09-2024 2599 $

Sri Lanka

Siamtur Özel
Doğa Tutkunları için kaçırılmaz Fırsat, baştan başa Sri Lanka!
5* Otellerde tüm turlar ve tüm yemekler dahil
TURUMUZ DOLMUŞTUR
Detayları İncele
Qatar Havayolları 05-10-2024 2599 $

Tayland

Güneyinden Kuzeyine Baştanbaşa Tayland
5* Otellerde tüm turlar ve yemekler dahil
Detayları İncele
Türk Havayolları 15-11-2024 3290 $

Nepal - Hindistan

Nepal ile başlayıp Hindistan'da biten mistik bir yolculuk
5* otellerde tüm turlar ve yemekler dahil
TURUMUZ DOLMUŞTUR
Detayları İncele
Türk Havayolları HER GÜN HAREKETLİ 2199 $

Kuzey Vietnam

Başkent Hanoi'nin şehir hayatından Ha Long Körfezi'nin eşsiz manzarası ve Sapa'nın yemyeşil pirinç teraslarına uzanan büyüleyici bir yolculuk..
Detayları İncele
Türk Havayolları HER GÜN HAREKETLİ 1990 $ dan Başlayan Fiyatlarla

Kuzey Tayland

Tayland'ın en bakir ve sıra dışı bölgesi Kuzeye yolculuk
Detayları İncele
Qatar Havayolları HER GÜN HAREKETLİ 1099 $ dan Başlayan Fiyatlarla

Vietnam (Hanoi)

Vietnam'ın sıradışı başkenti Hanoi'den dünyanın 7 harikasından biri olan Ha Long Körfezine yolculuk
Detayları İncele
Emirates Havayolları HER GÜN HAREKETLİ 1590 $

Tayland - Kamboçya

Siamtur uzmanlığıyla Uzakdoğu Krallıkları
Antik ve günümüz tapınaklarının etkileyici dünyası
Detayları İncele
Qatar Havayolları HER GÜN HAREKETLİ 1690 $

Sri Lanka

Hint okyanusunda keşfedilmeyi bekleyen bakir bir doğa ve tarih.
Detayları İncele
Singapore Havayolları HER GÜN HAREKETLİ 2990 $

Myanmar

Uzakdoğu geleneklerini yaşatan Asya'nın kapalı kutusu Myanmar
Detayları İncele
Türk Havayolları HER GÜN HAREKETLİ 2890 $ dan Başlayan Fiyatlarla

Hindistan - Nepal

Dünyanın en kalabalık ülkelerinden olan Hindistan'dan, barışçıl bir dünyaya sahip bir halkın yaşadığı Nepal'e mistik bir yolculuk!
Detayları İncele
Singapore Havayolları HER GÜN HAREKETLİ 2790 $

Filipinler

Adalar ülkesi Filipinler; eşsiz doğa, berrak deniz ve derin bir tarih
Detayları İncele

Uzakdoğu Kültür Turları 2024

Uzakdoğu'yu keşfetmek, yeni yerler görmek, yeni kültürlerle tanışmak ve yeni lezzetlere yelken açmak. Bölgenin uzmanı rehberlerimizle en doğru yerleri gezmek için Siamtur hizmetinizde. Vietnam Kamboçya turları ile Hindiçin keşfedilmeyi bekliyor. Baştan sona Vietnam, görkemli Angkor Wat'a ev sahipliği yapan Kamboçya, eşsiz doğasıyla Laos ve uzmanlarımızın görmenizi kesinlikle tavsiye ettiği daha nice turlar Siamtur'da. Hindistan turları ile birden fazla yer keşfetmek mümkün. Çok farklı bir kültüre sahip; Delhi, Agra, Jaipur, Varanasi ve dahası... Dilerseniz de Hindistan'a özgü renkli festivallere katılabilir hatta en renkli olanı Holi Festival ile rengarenk boyalar içinde baharın gelişini Hindistan'da kutlayabilirsiniz. Ayrıca kuzeyde Nepal'i ve güneyde ise Sri Lanka'yı da ziyaret ederek turunuzu daha zengin hale  getirebilirsiniz.

Erken Rezervasyon İndirimleri ve Kültür Turu Fiyatları

Erken rezervasyon fırsatlı turlar ile seyahatinizi uzak doğunun herhangi bir noktasına gerçekleştirebilirsiniz. Alternatif gezi rotaları ile seçilen tarihlere göre grup turlarına katılabilir veya kişiye özel gezi programlarıyla tatilinizi istediğiniz gibi planlayabilirsiniz En uygun fiyatları sunan paket turların içine uçak biletleri, oteller, transferler, yemekler ve profesyonel rehberlik hizmeti de dahil olmaktadır. Kültür turlarında görülmesi gereken yerler arasında ilk sıralarda yer alan Vietnam, Kamboçya, Laos, Hindistan ve Japonya gibi ülkelere seyahat etmek istiyorsanız birkaç ay öncesinden rezervasyon yaptırarak erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Uzakdoğu'da Görülmesi Gereken Yerler

Binlerce yıllık tarihinde uzun süre savaşlara ve işgallere maruz kalmasına rağmen hem geleneklerini korumuş hem de uzakdoğunun modern yüzü olmayı başarmış  dünyada Kuzey ve Güney olarak ikiye bölünmüş tek ülke olan Güney Kore ile Doğu Asya'da bir ada ülkesi olan ilkbaharda açan kiraz ağaçlarının toz pembe çiçekleriyle sakura zamanında daha da güzelleşen Japonya'nın birlikte olduğu turlara katılarak iki ülkeyi gezebilirsiniz. Muhteşem Halong Körfezi'ne sahip olağanüstü doğal güzellikleri olan Vietnam, Budist tapınakları, bakir doğası, sokaklarında gezen keşişleri ve ruhani atmosferi ile küçük bir Güneydoğu Asya ülkesi olan Laos, Khmer mimarisinin en önemli yapıtlarından biri olan Angkor Wat'ın da bulunduğu  birbirinden değerli tapınaklara ev sahipliği yapan Kamboçya ile  kültür turunuzu zenginleştirebilirsiniz.