Şubat Ayı Turlarımız

Şubat ayı için sizlere keyifli ve Siamtur farkıyla keşfedebileceğiniz turlar planladık. Güneydoğu Asya, Uzak Doğu ve Hint Okyanusu Adaları'nı gelin birlikte gezelim! Bu aya özel grup turlarımıza erken rezervasyon fırsatıyla kayıt olmak isterseniz gecikmeden bizi arayın.

Şubat 2025 Turları

Şubat ayında yeni yerler görmek, yeni kültürlerle tanışmak ve yeni lezzetlere yelken açmak. Bölgenin uzmanı rehberlerimizle en doğru yerleri gezmek için Siamtur hizmetinizde. Şubat ayı turlarımız, gezilecek destinasyonları mevsiminde gezebilmeniz, tur boyunca hiç bir aksaklık yaşamadan keyifli bir gezi yapabilmeniz için son derece titizlikle hazırlanmıştır.  Bu aya özel fırsat turlarımıza birkaç ay öncesinden rezervasyon yaptırarak erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Erken Rezervasyon İndirimleri ve Kültür Turu Fiyatları

Erken rezervasyon fırsatlı turlar ile seyahatinizi uzak doğunun herhangi bir noktasına gerçekleştirebilirsiniz. Alternatif gezi rotaları ile seçilen tarihlere göre grup turlarına katılabilir veya kişiye özel gezi programlarıyla tatilinizi istediğiniz gibi planlayabilirsiniz En uygun fiyatları sunan paket turların içine uçak biletleri, oteller, transferler, yemekler ve profesyonel rehberlik hizmeti de dahil olmaktadır. Kültür turlarında görülmesi gereken yerler arasında ilk sıralarda yer alan Vietnam, Kamboçya, Laos, Hindistan ve Japonya gibi ülkelere seyahat etmek istiyorsanız her aya özel fırsatlarla açıkladığımız grup turlarımızı takipte kalın!

Yurtdışı Balayı Turları

Kilometrelerce uzak olan Uzakdoğu ülkelerinin tamamen farklı kültürünü bölgenin uzmanı Siamtur ile keşfetmeye hazır mısınız? Sürekli hayalini kurduğunuz Maldivler’in romantik gün batımlarını seyredip masmavi sularında yüzmek, Sri Lanka’nın kültürel miraslarına hayran kalmak, Filipinler’in doğasını keşfetmek… Tüm bunlar artık hayal değil. Erken rezervasyon fırsatları sayesinde çok uygun fiyatlara Uzakdoğu turları yolculuğuna çıkabilirsiniz.

Balayı Turları 2025

Evlilik hazırlıkları için ayrılan bütçeye eklenen balayı masrafları bir hayli yüklü bir faturanın habercisi olabiliyor. Bu noktada erken rezervasyon, balayı masraflarını bir hayli hafifleterek bütçenize anlamlı bir katkı sunuyor. Üstelik bunun için tatil konforunuzdan, keyif ve eğlencenizden ödün vermeniz gerekmiyor. Uzun bir evliliğe hazırlık maratonu ardından, çıkılacak balayı tatili, dinlenmek ve kendine gelmek için çiftler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Yurt dışı balayı turları, vizesiz balayı turları gibi birbirinden keyifli gezi programına sahip seçenekler, balayı çiftlerine özel kampanyalarla sunuluyor.

Balayı Otelleri

İster adrenalin, eğlence ve müzikle dolu sıra dışı bir balayının ister kumsal, deniz ve güneşle iç içe dingin bir tatilin hayalini kurun, Siamtur’da eğlenme anlayışınıza uygun bir tur programı mutlaka bulunuyor. Sanat, tarih, doğa, renkler, dokular, tatlar, kokular, tınılar ve farklı lezzetlerle kuşatılmış tur programları çiftlerin mutluluğuna farklı bir boyut katıyor. Balayı turları, özel tarihli turlar, kültür turları gibi farklı konseptlerde hazırlanan erken rezervasyon turları ile unutulmaz bir balayı tatili, özel anıların derin katmanları arasındaki yerine özenle yerleşiyor.

Yurtdışı Balayı Turları ve Fiyatları

Yurt dışı balayı turları hem uygun fiyatları, hem de unutulmaz bir deneyim olması nedeniyle son yıllarda yeni evlenen çiftlerin mutluluğunu pekiştirmek için ilk tercihi oluyor. Özellikle düğün tarihi belli olur olmaz planlanan erken rezervasyon turları sayesinde konaklama ve yol daha da ekonomik hale geliyor. Böylece Maldivler – Sri Lanka Turları ya da Filipinler Turları esnasında hediyeliklere, anılara ve alışverişe daha da fazla bütçe ayrılabiliyor. Siz de kalıpların biraz daha dışına çıkarak kendinizi şımartmak isteyenlerdenseniz, özel kampanyaları ve fırsatları takip ederek uçak bileti ve tatil ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılayabilirsiniz.