Aralık Ayı Turlarımız

Aralık ayı için sizlere keyifli ve Siamtur farkıyla keşfedebileceğiniz turlar planladık. Güneydoğu Asya, Uzak Doğu ve Hint Okyanusu Adaları'nı gelin birlikte gezelim! Bu aya özel grup turlarımıza erken rezervasyon fırsatıyla kayıt olmak isterseniz gecikmeden bizi arayın.


Aralık 2024 Turları

Aralık ayında yeni yerler görmek, yeni kültürlerle tanışmak ve yeni lezzetlere yelken açmak. Bölgenin uzmanı rehberlerimizle en doğru yerleri gezmek için Siamtur hizmetinizde. Aralık turlarımız, gezilecek destinasyonları mevsiminde gezebilmeniz, tur boyunca hiç bir aksaklık yaşamadan keyifli bir gezi yapabilmeniz için son derece titizlikle hazırlanmıştır.  Bu aya özel fırsat turlarımıza birkaç ay öncesinden rezervasyon yaptırarak erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Erken Rezervasyon İndirimleri ve Kültür Turu Fiyatları

Erken rezervasyon fırsatlı turlar ile seyahatinizi uzak doğunun herhangi bir noktasına gerçekleştirebilirsiniz. Alternatif gezi rotaları ile seçilen tarihlere göre grup turlarına katılabilir veya kişiye özel gezi programlarıyla tatilinizi istediğiniz gibi planlayabilirsiniz En uygun fiyatları sunan paket turların içine uçak biletleri, oteller, transferler, yemekler ve profesyonel rehberlik hizmeti de dahil olmaktadır. Kültür turlarında görülmesi gereken yerler arasında ilk sıralarda yer alan Vietnam, Kamboçya, Laos, Hindistan ve Japonya gibi ülkelere seyahat etmek istiyorsanız her aya özel fırsatlarla açıkladığımız grup turlarımızı takipte kalın!

Aralık Ayı Tatil Önerileri

Farklı yerler keşfetmek, Uzak Doğu’daki görülmesi gereken yerleri gezmek ve kültürel değerlerini tanımak, yerel lezzetlerin tadına bakmak, doğal güzellikleri farketmek, muhteşem fotoğraflar çekmek, yeşil ve maviyle iç içe olmak ve içinizdeki gezgin ruhun izinde yeni maceralara yelken açmak istiyorsanız Siamtur ile benzersiz Aralık ayı turları için yolculuğa çıkmanın tam vakti. Kültür turları ile eğlenceyi, tarihi, sanatı, gurme lezzetleri bir arada bulacak yeni dostluklar kurarak, yeni kültürler keşfedeceksiniz.
Yurt dışına çıkma planlarınız varsa Aralık ayı tatil önerilerimizi inceleyip yola çıkabilirsiniz. Tarih, doğal güzellikler, farklı kültürler, lezzet durakları ve dahası Aralık ayı tatil önerilerimizde sizi bekliyor. Eşi benzeri olmayan bu ülkelerden kendinize bir yer seçin ve planlar yapmaya başlayın.

Ekonomik Yurtdışı Turları

İstanbul çıkışlı tur fiyatları, erken rezervasyon tur fırsatları değerlendirildiğinde oldukça uygun oluyor. Kişisel harcamalarınızı minimalize ettiğiniz zaman turlar, zamanınızı iyi bir şekilde değerlendirmenizi sağlayarak en uygun tatil programı haline geliyor. Eğer siz de keyifli bir tatili en az maliyet ile geçirmek istiyorsanız, site içerisindeki sunulan fırsatları değerlendirilerek amacınıza ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Özel tarihli turlar bölümünde gerçekleştirilen yurt dışı turları öğrenebilir, size sunulan tur seçeneklerinden birini değerlendirebilirsiniz.

Aralık Ayında Nereye Gidilir?

Yurt dışı tatillerinin popüler adresleri Aralık ayında ziyaret etmek için iyi bir fikir olacaktır. Aralık ayında yurtdışında nereye gidilir sorunuza birçok lokasyondan cevap bulmanız mümkün. Uzakdoğu ülkelerinde kültürel zenginliğe doyacağınız Vietnam - Kamboçya, Vietnam - Kamboçya - Laos, Vietnam - Kamboçya - Laos (Orta Vietnamlı) bu ay ziyaret edilebilecekler arasında.