Sömestir Turlarımız

Sömestir için sizlere keyifli ve Siamtur farkıyla keşfedebileceğiniz turlar planladık. Güneydoğu Asya, Uzak Doğu ve Hint Okyanusu Adaları'nı gelin birlikte gezelim! Sömestire özel grup turlarımıza erken rezervasyon fırsatıyla kayıt olmak isterseniz gecikmeden bizi arayın.


Sömestir Turları 2025

Sömestirde yeni yerler görmek, yeni kültürlerle tanışmak ve yeni lezzetlere yelken açmak. Bölgenin uzmanı rehberlerimizle en doğru yerleri gezmek için Siamtur hizmetinizde. Sömestir turlarımız, gezilecek destinasyonları tüm detayları ile gezebilmeniz, tur boyunca hiç bir aksaklık yaşamadan keyifli bir gezi yapabilmeniz için son derece titizlikle hazırlanmıştır.  Sömestire özel fırsat turlarımıza birkaç ay öncesinden rezervasyon yaptırarak erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Erken Rezervasyon İndirimleri ve Kültür Turu Fiyatları

Erken rezervasyon fırsatlı turlar ile seyahatinizi uzak doğunun herhangi bir noktasına gerçekleştirebilirsiniz. Alternatif gezi rotaları ile seçilen tarihlere göre grup turlarına katılabilir veya kişiye özel gezi programlarıyla tatilinizi istediğiniz gibi planlayabilirsiniz En uygun fiyatları sunan paket turların içine uçak biletleri, oteller, transferler, yemekler ve profesyonel rehberlik hizmeti de dahil olmaktadır. Kültür turlarında görülmesi gereken yerler arasında ilk sıralarda yer alan Vietnam, Kamboçya, Laos, Hindistan ve Japonya gibi ülkelere seyahat etmek istiyorsanız her aya özel fırsatlarla açıkladığımız grup turlarımızı takipte kalın!

Sömestir Uzakdoğu Tur

Uzakdoğu turları ile gizemli ve mistik dünyada siz de yerinizi alın. Erken rezervasyon fırsatlarıyla yeni kültürleri ve muhteşem doğayı keşfetmeye başlayın! 

Farklı yerler keşfetmek, Uzak Doğu’daki görülmesi gereken yerleri gezmek ve kültürel değerlerini tanımak, yerel lezzetlerin tadına bakmak, doğal güzellikleri farketmek, muhteşem fotoğraflar çekmek, yeşil ve maviyle iç içe olmak ve içinizdeki gezgin ruhun izinde yeni maceralara yelken açmak istiyorsanız Siamtur ile benzersiz Sömestir turları için yolculuğa çıkmanın tam vakti. Kültür turları ile eğlenceyi, tarihi, sanatı, gurme lezzetleri bir arada bulacak yeni dostluklar kurarak, yeni kültürler keşfedeceksiniz.

Sömestir Tur Fırsatları

Kilometrelerce uzak olan Uzakdoğu ülkelerinin tamamen farklı kültürünü bölgenin uzmanı Siamtur ile keşfetmeye hazır mısınız? Sürekli hayalini kurduğunuz Phuket’in muhteşem plajlarında yüzmek, Bali’nin doğasını hissetmek, Bangkok’ta yüzen pazarı keşfetmek… Tüm bunlar artık hayal değil. Erken rezervasyon fırsatları sayesinde çok uygun fiyatlara Uzakdoğu turları yolculuğuna çıkabilirsiniz. 

Sömestir tatilini yurt dışında geçirmek isterseniz, sömestir 2025 sekmesindeki turlar sizi bekliyor. Kesin kalkışlı grup turlarımız ile deniz, kum ve güneşin tadını çıkaracağınız Phuket - Bangkok, Bali (Nusa Dua - Ubud), Bali, Phuket gibi destinasyonlara olan turlarımızı, aynı zamanda kültür açısından oldukça zengin olan Vietnam - Kamboçya, Güney Hindistan - Sri Lanka, Vietnam - Kamboçya - Laos turlarımızı inceleyebilirsiniz. 

Uzak Doğu Turları En Ucuz

Uzakdoğu turlarının en büyük avantajlarından bir tanesi de vizesiz olmasıdır. Genellikle balayı turları kapsamında çiftlerin rüya gibi bir tatil geçirmesi için tercih edilen Uzakdoğu destinasyonları, muhteşem anılara şahitlik eder.