Ramazan Bayramı Turlarımız

Ramazan Bayramı için sizlere keyifli ve Siamtur farkıyla keşfedebileceğiniz turlar planladık. Güneydoğu Asya, Uzak Doğu ve Hint Okyanusu Adaları'nı gelin birlikte gezelim! Bayrama özel grup turlarımıza erken rezervasyon fırsatıyla kayıt olmak isterseniz gecikmeden bizi arayın.


Ramazan Bayramı Turları 2025

Ramazan Bayramında yeni yerler görmek, yeni kültürlerle tanışmak ve yeni lezzetlere yelken açmak. Bölgenin uzmanı rehberlerimizle en doğru yerleri gezmek için Siamtur hizmetinizde. Ramazan Bayramı turlarımız, gezilecek destinasyonları tüm detayları ile gezebilmeniz, tur boyunca hiç bir aksaklık yaşamadan keyifli bir gezi yapabilmeniz için son derece titizlikle hazırlanmıştır.  Bayrama özel fırsat turlarımıza birkaç ay öncesinden rezervasyon yaptırarak erken rezervasyon fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Erken Rezervasyon İndirimleri ve Kültür Turu Fiyatları

Erken rezervasyon fırsatlı turlar ile seyahatinizi uzak doğunun herhangi bir noktasına gerçekleştirebilirsiniz. Alternatif gezi rotaları ile seçilen tarihlere göre grup turlarına katılabilir veya kişiye özel gezi programlarıyla tatilinizi istediğiniz gibi planlayabilirsiniz En uygun fiyatları sunan paket turların içine uçak biletleri, oteller, transferler, yemekler ve profesyonel rehberlik hizmeti de dahil olmaktadır. Kültür turlarında görülmesi gereken yerler arasında ilk sıralarda yer alan Vietnam, Kamboçya, Laos, Hindistan ve Japonya gibi ülkelere seyahat etmek istiyorsanız her aya özel fırsatlarla açıkladığımız grup turlarımızı takipte kalın!

Ramazan Bayramı Tur Fırsatları 

Ramazan bayramı turları resmi tatil günlerini keşif dolu yolculuklara çeviriyor. Eğer sizde her tatilde yerinde duramayan ve yolculuk yapmak isteyen keşif ruhlu biriyseniz bu bayram da yeni yerler keşfedecek çok rotamız var.

 
Ramazan Bayramı resmi tatiller arasında yer aldığı için özellikle çalışanların mutlaka değerlendirdiği tatil dönemi anlamına geliyor. Haftasonu ile birleştiği zaman yeterli bir tatil vadeden Ramazan Bayramı’nda rotayı Uzak Doğu’ya çevirebilirsiniz. Kültürüne ayrı doğasına ayrı hayran kalacağınıza eminiz. Siamtur ile hayalinizdeki tatile çıkmak yeni yerler görmek, yeni kültürler tanımak ve yeni anılar biriktirmek için şimdi yola çıkmanın tam zamanı, Kurban Bayramı’nı keyifler ve keşifle geçirmek için rezervasyon yapın, avantajlı fiyatları kaçırmayın.

Birbirinden eğlenceli, dinlendirici ve maceralı Kurban Bayram turları, sizi ve sevdiklerinizi bu bayram da muhteşem coğrafyalara davet ediyor. Üstelik tatilin tadını Siamtur’un her şey dahil turları ile ulaşım, konaklama ve ekstra gezi harcamalarınızdan tasarruf ederek çıkarabilirsiniz

Özel İndirimlerle Ramazan Bayramı Turları

Ramazan Bayramı tur fırsatları, çift kişilik ya da tek kişilik konaklama olanakları ve çocuklara özel fiyat alternatifleri içeriyor. Kurban Bayramı fırsat turları arasında ve dünyada mutlaka görülmesi gereken yerlerden Vietnam’dan Kamboçya’ya, Bangkok’tan Phuket’e, Singapur’dan Laos’a kadar uzanıyor. Tüm yılın yorgunluğunu atmak için en özel fırsat turlarından olan Ramazan Bayramı turlarımız arasında Vietnam, Kamboçya, Laos, Bangkok, Phuket, Singapur ve daha fazlasını görebilirsiniz