Sık Sorulan Sorular

Balayı turları dahil tüm turlarımızda verdiğimiz fiyatlar her zaman kişi başı toplam tur bedelini ifade eder. Çok seçmeli otel ve oda kategorisi bulunan listelerimizde fiyatlar o otel ve odalama seçildiğinde kişi başı toplam tur fiyatını gösterir.
Münferit hareketli (Bayram ve Club turları hariç diğer tüm turlar) turlarda hangi oteli isterseniz onda konaklıyorsunuz. Sitede otel belirtilmeden verilen fiyatlarımız Siamtur standartları içinde yer alan en düşük fiyatlı otelden hazırlanmıştır. Otellerle ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Tüm turlarımız sabit hareket haricinde kişiye özel de hazırlanabilmektedir. Bunun için bize talep gönderebilirsiniz.
Siamtur olarak bölgesel odaklı uzmanlık prensibiyle çalıştığımızdan dolayı sadece destinasyonlarımız sayfasında bulunan bölgelere tur düzenliyoruz. Bunun haricinde Siamclub üyeleri için düzenlenen sabit hareketli turlarımızda diğer bölgelere de seyahat edebilmektedir.
Tur kayıt esnasında %50 ödeme yaparak, kalan ödemenizi tur hareket tarihine bir ay kala tamamlayabilirsiniz. Ödemelerinizi ofisimize gelmeden de banka hesaplarımıza eft/havaleyle veya kredi kartı mail order formu talep ederek kredi kartıyla yapabilirsiniz. Satışlarımızın %99’u bu yöntemlerle yapılmaktadır. Tüm belgeler elektronik olup mail yoluyla sizlere ulaştırılmaktadır.
Tur iptallerinde size gönderilen tur paket sözleşmesindeki iptal şartları geçerlidir. Zorunlu durumlarda bu oranlar haricinde iade alabilmek için ekstra olarak Seyahat Güvence Paketi Sigortası yaptırabilirsiniz.
Tur hareket tarihine 7 gün kalana kadar bu mümkündür ancak isme özel ayırtılan uçak biletlerine ve rezervasyonlara ait tüm cezalar yolcudan tahsil edilmektedir.
Her gün hareketli turlarımız seçeceğiniz günde uygun fiyatlama sınıfından uçak müsaitliği olduğu zaman ve bölgede yoğun sezon durumu olmadığı tarihlerde geçerlidir. Dolayısıyla bayram, yılbaşı, noel gibi tarihlerde genellikle fiyatlarda surcharge (fiyat farkı) uygulamaları bulunur.
Türsab belge numaranızla bizlere başvurarak acenta başvuru formu doldurmanız gerekmektedir.