Bangkok - Phuket

KLASİK TUR

VİZE YOK
(8 GÜN 6 GECE)
TUR KODU: 54
1177 $
Başlayan Fiyatlarla
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

 
1.GÜN
iSTANBUL - PHUKET
 

Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 11.30'da Türk Havayolları Kontuarında olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Türk Havayolları tarifeli seferi ile Phuket uçuşu;   

14.30 - 04.00 İstanbul - Phuket uçuşu 

 
2.GÜN
PHUKET
 

Phuket'e varışımızın ardından, havaalanında bulunan araçlarımızla buradan ayrılarak otelimize doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre dinlenebilmesi ya da dilediğince ada ve denizin imkânlarından yararlanabilmesi için yalnız bırakıyoruz.

 

 

 
3.GÜN
PHUKET
 

Phuket’te yeni bir günle beraber, kahvaltımızın ardından, arzu eden katılımcılarla ekstra olarak düzenlediğimiz, el değmemiş doğa harikası olan Phi Phi Adası Turu için yüksek sürat teknemizle yola koyuluyoruz. Phi phi Don ve Phi Phi Leh adında farklı adadan oluşan Bu ada önceleri maceracı turistlerin uğradığı ıssız bir noktayken, Phi Phi Leh’te Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin çekimleriyle ün kazanarak, yoğun ilgi gören bir bölge halini aldı. Mavinin tonlarından oluşan eşsiz denizi ve bembeyaz sıcak kumlarıyla sizi huzura davet eden bu adaya olan turumuzda ilk durağımız Phi Phi Leh oluyor. Burada doğallığıyla büyüsü altına alan berrak denizin tadını çıkaracaksınız. Ardından tekrar motorumuza binip Korsan Mağarası ve Maymun Plajı’ndan geçerek Phi Phi Don’u ziyaret ediyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi de burada yedikten sonra eğer vaktimiz kalırsa yumurta adası anlamına gelen Koh Kai adasına uğruyoruz. Yolculuğumuz boyunca şnorkel için uygun alanlarda mola verip sualtının eşsiz dünyasına keşfe çıkma şansını yakalayacaksınız. Bu ada turu aynı zamanda bize bu doğa mucizelerini rahatça fotoğraflayabileceğiniz birçok fırsat sağlıyor. Burada da denizin tadını çıkardıktan sonra konaklama için otelimize dönüyoruz.

  
 
4.GÜN
PHUKET

Kahvaltımızı yaptıktan sonra bugün ekstra olan James Bond Adası Turu için dileyen misafirlerle harekete geçiyoruz. Fakat yol üzerinde öncelikle adı Maymunlar Tapınağı adı verilen Wat Suvannakuha tapınağını ziyaret ediyoruz. Büyük bir mağaranın içine yerleştirilmiş ihtişamlı buda heykellerinin olduğu bu tapınak adından da anlaşıldığı üzere maymunların yaşam alanı haline gelmiş bir yer. Gelen ziyaretçilerin beslemesine ve ilgisine alışık bu maymunlar içeriye girişte size eşlik ediyor. Phuket’ten ayrılırken tropik ormanların içinden geçerek Phang Nga’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Körfeze vardığımızda, uzun kuyruklu motorun güvertesinde Phang Nga körfezimizi keşfe çıkıyoruz. “,Kelle şekeri” adı verilen şekilleriyle ilgi çeken kayalar eşliğinde körfezi keşfe çıkıyoruz. Sonrasında, öğle yemeğimiz için yüzen balıkçı köylerinden birinde mola veriyoruz. Dileyen katılımcılarla kanolara binerek mangrov ormanları arasında çevre mağaraları keşfe çıkıyoruz. Bu etkileyici atmosferde gerçekleşen gezimizin ardından son durağımız James Bond Adası’na rotamızı çeviriyoruz. Önceleri Ko Tapu adıyla bilinen bu ada “The Man With The Golden Gun” adlı James Bond filmiyle kazandığı ünle beraber günümüzde artık James Bond Adası olarak anılmakta. Sahilden 200 m kadar uzakta denizin ortasında ihtişamıyla dimdik duran bu kaya parçası sizlere inanamayacağınız dakikalar yaşatacak. Ayrıca etrafta kolayca rastlayabileceğiniz birbirinden ilginç yapılarıyla yarasalara ev sahipliği yapan irili ufaklı mağaralarla karşılaşıyoruz. Bu etkileyici deneyimlerin ardından dinlenmek üzere otelimize dönüş gerçekleştiriyoruz.

     
5.GÜN
PHUKET
 

Otelde kahvaltımızı tamamladıktan sonra, misafirlerimizin dilediğince bu eşsiz adada zaman geçirebilmeleri için yalnız bırakıyoruz. Ardından akşam saatlerinde ekstra olarak düzenlediğimiz Fantasea Show Turu için buluşup, yola çıkıyoruz. Show alanına geldiğimizde, girişte kafeler, restoranlar, mücevherciler, kostüm dükkânları ve daha birçok çeşit dükkânla rengârenk bezenmiş bu alan bir karnaval havasında sizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda birbirinden farklı yöresel yemeklere ulaşabilme şansı da yakalıyorsunuz. Burada geçirdiğiniz serbest zamanda fazlasıyla zevk alıyor olacaksınız. Buradan gösteriyi izlemek için ana bölüm olan Fantasea of Kingdom’a geçiyoruz. Gösterinin ana teması Tayland kültürü ve doğası. Sizi şaşırtan sahne ve ışık oyunlarıyla ansızın ortaya çıkan renk renk kostümlü dansçılar, oyuncular, filler, ördekler, kuşlar, balerinler sizi büyüsü altına alıyor. Ateş gösterileri, illüzyon ve fillerin gösterilerini hayretler içerisinde izliyorsunuz. Bu gösterinin bitişiyle gecelemek üzere otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

  
 
6.GÜN
PHUKET
 
Sabah kahvaltısının ardından, misafirlerimizi dilediğince zaman geçirmeleri, tercihlerine göre otel imkânlarından yararlanıp, berrak deniz ve kızgın kumlarda adanın tadını çıkarabilmeleri için bugünü serbest zaman olarak ayırıyoruz.

 

 

 
7.GÜN
PHUKET - BANGKOK
 
Kahvaltı sonrasında otel den ayrılarak Bangkok’a gitmek üzere havalimanına doğru hareketleniyoruz.
12.20 - 13-45 Phuket - Bangkok uçuşu 
Havalimanında bizi bekleyen özel araçlarımıza yerleştikten sonra, bu etkileyici şehri yakından tanıtmak için ekstra olarak düzenlenecek Bangkok Panoramik Şehir Turu’na doğru yola çıkıyoruz. Bu şehri Chao Phraya Nehri ikiye ayırıyor. Bu nehir, şehrin içinden birçok kanal geçişini sağlıyor. Bu yönleriyle, Venedik’e benzerliğinden dolayı Bangkok, “Doğu’nun Venedik’i” olarak anılıyor. Bu gezide şehrin en büyük anıtı olan; Yatan Buda (Wat Pho), Altın Buda (Wat Traimit), Demokrasi Meydanı, Parlamento Binası gibi şehirde görülmesi gereken önemli yerleri tanıyoruz. Ardından dileyen katılımcılarımızla ekstra olarak düzenlediğimiz, farklı bir deneyim olacak Bangkok Kanal Turu’na geçiyoruz. Bu turun ardından otelimize dönüş için yola çıkıyoruz. Odalarımıza yerleşme işlemlerimizden sonra dilediğince otel imkânlarından yararlanıp, dinlenmeleri için misafirlerimizi yalnız bırakıyoruz.
 
8.GÜN
BANGKOK - İSTANBUL
 
Kahvaltıdan sonra ekstra olan Yüzen Çarşı Turu için buluşuyoruz. Teknelerle ulaşacağımız bu ünlü çarşı, sabah saatlerinden öğleye kadar açık olduğundan hemen harekete geçiyoruz. Su kanalları arasına kurulan farklı ve etkileyici köylerin içinden teknemizle geçerek Çarşı’nın bulunduğu bölgeye geliyoruz. Burada kendi kanolarına ve nehir kenarına konumlanmış her çeşit ürünü bulabileceğiniz satıcılar sizi farklı bir kültürle tanıştıracaklar. Nehir üzerinde yüzen bu renk cümbüşünü fotoğraf çekmek için fazlasıyla ilgi gören bir bölge. Aynı zamanda yöresel yiyeceklerden, tay sanatını yansıtan hediyelik eşyalara kadar alışveriş için aradığımız her ürüne ulaşabiliyoruz. Buradaki gezimizi de tamamladıktan sonra Bangkok'a dönüyoruz. Akşamüstüne kadar geçirebileceğiniz serbest zamanın ardından Bangkok-İstanbul uçuşunuz için havalimanına transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından  İstanbul uçuşu; 

22.40 - 05.00 Bangok - İstanbul uçuşu

 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile Istanbul-Phuket, Bangkok – Istanbul, Yerel Havayolları ile Phuket-Bangkok ekonomi sınıfı uçuşlar
Phuket'de 5 gece, Bangkok'da 1 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Her gün açık büfe kahvaltı
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Klimalı araçlarda tüm transferler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
-    Grup turlarında içeriği aynı ancak otel katagorisi farklı olan turlar birleştirilebilir. Bu birleştirmede sadece kalınan oteller farklı ancak tüm turlar birlikte yapılacaktır.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018 1532 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018 1541 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018 1550 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018 1631 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018 1622 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018 1793 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 30 Nisan 2018 2234 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1451 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1469 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1487 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1631 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1523 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1739 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 2162 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1478 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1496 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1514 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1631 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1550 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1784 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2234 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1451 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1469 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1487 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1631 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1523 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1739 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2162 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1478 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1496 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1514 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1631 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1550 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1784 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 2234 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1244 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Pool Side Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1262 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1298 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Ocean Facing Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1307 $
4 Yıldız Centara Villas Spa Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1415 $
4 Yıldız Centara Villas Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1487 $
4 Yıldız Duangjitt Resort & Spa Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1289 $
4 Yıldız Duangjitt Resort & Spa Deluxe Garden Wing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1307 $
4 Yıldız Duangjitt Resort & Spa Grand Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1361 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1442 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1469 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1532 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1532 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1586 $
3 Yıldız İbis Phuket Patong Standart Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1176 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Deluxe (Bhuri wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-31 Ekim 2018 1496 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Grand Deluxe (Bhuri Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-31 Ekim 2018 1532 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Junior Suite (Thani wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-31 Ekim 2018 1568 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Junior Suite Ocean Front (Thani Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-31 Ekim 2018 1604 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Grand Suite (Thani wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-31 Ekim 2018 1685 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1473 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1500 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1554 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1644 $
5 Yıldız Movenpic Resort & Spa Karon Beach Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0808 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1451 $
5 Yıldız Movenpic Resort & Spa Karon Beach Superior Sea View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0808 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1523 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1280 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1325 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Spa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1433 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1523 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1563 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1779 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1869 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 2004 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Duplex Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 2171 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Deluxe Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-11-0101 Kasım 2017- 23 Aralık 2017 1388 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Pool Terrace Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-11-0101 Kasım 2017- 23 Aralık 2017 1433 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Deluxe Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1264 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Pool Terrace Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1300 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1256 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Premier Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1285 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Swiss Advantage Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1300 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Swiss Adwantage Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1321 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Stuio Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1429 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Plaza Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1361 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1406 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1451 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Jakuzi Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1563 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1590 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Seaview Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 2099 $
5 Yıldız The Shore At Katathani Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Mayıs 2018 2178 $
5 Yıldız The Shore At Katathani Seaview Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Mayıs 2018 2473 $
5 Yıldız The Shore At Katathani Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018 - 31 Ekim 2018 2178 $
5 Yıldız The Shore At Katathani Seaview Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül 2018 - 31 Ekim 2018 2473 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1278 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1292 $
4 Yıldız Woraburi Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1321 $
4 Yıldız Woraburi Resort Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1350 $
EKSTRA TURLAR
Tur AdıFiyat
Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli)80 USD
James Bond Adası Turu (Öğle Yemekli)80 USD
Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli)70 USD
Bangkok Şehir Turu30 USD
Bangkok Kanal Turu40 USD
14-02-2019
Gönderen:
Gülin oskui
Tur:
Filipinler
Mesaj:
Herzamanki gibi müthiş bir Asya deneyimi yaşadık , son derece konforlu bir seyahat hazırladığınız için çok teşekkür ederiz, Yeni keşiflerde buluşmak dileği ile
07-02-2019
Gönderen:
Op.Dr.İbrahim Oskui
Tur:
Filipinler gezisi
Mesaj:
Uzun yıllardan beri Siamturla dunyanın güzel bölgelerine seyahat etmekteyim genellikle kış aylarında sıcak bölgeleri tercih ediyorum,Siamtur sayesinde bir çok egzotik bölgeleri mutlu bir şekilde gezdik. Bu sene Siamtur tarafından Filipinler önerildi, hakkında hiç bir bilgim olmamasına rağmen Siamturu yakından tanıdığım için kabul ettim fakat doğru bir tercih yaptığımızı filipinlerde her gezdiğim bölgede gördüm, nefis bir ülke muazzam tabiat ve doğa manzaralı deniz,kum güneş enfes.. insanların bir kısmı fakir olsalar bile düzgün giyimli sempatik güleryüzlü ve çok saygılılar. Kısacası yıllar içerisinde yaptığım kış tatilleri içerisinde yaptığım en güzel tatil olduğuna Ailece karar verdik. nefis otellerde çok güzel zaman geçirdik. Filipinlere tekrar gitmeyi düşünebiliriz ağzımızda enfes bir tat bırakmıştır. yolu belki uzak, insanin gozunde buyuyebilir fakat o kadar keyifli ve guzel ki hakikaten yol insani yormuyor. dogayi, kış aylarında yazı, güzel yaşamayı, yemeği, gezmeyi sevenler için kesinlikle tavsiye ediyorum. Oskui Ailesi
07-02-2019
Gönderen:
Ali Rıza Kara
Tur:
Vietnam-Kamboçya-Laos (19-31 Ocak 2019)
Mesaj:
Eşim ile beraber çeşitli tur şirketleri ile pek çok turlara katıldık. Bir arkadaşımızın özel telkinleri üzerine “Siamtur” ile ilk kez seyahat ettik. Kaldığımız otelleri ve gecelediğimiz tekneyi çok beğendik ve olanaklarından memnun kaldık. Her türlü deniz ürünleri meraklısı olan benim için, yemeklerin genellikle deniz ürünleri ağırlıklı olması çok güzeldi. Arkadaşlarımın bazı deniz ürünlerinde seçici olmaları nedeniyle güzelim deniz ürünlerinin israf olmaması için gayret göstermem nedeniyle 12 gün sonunda 3 kilo almama neden oldu. Rehberimiz Gaye Hatipoğlu sınır kapılarında, bütün formalitelerle gruptakiler adına gösterdiği çaba ve uğraşlar için hiç yüksünmedi. Güler yüzü, nezaketi, samimi yaklaşımı ve rehber olarak da bilgilendirmesi mükemmeldi. Vietnam, Kamboçya, Laos turumuzda samimi, içten hal ve hoşgörü davranışı içerisinde bulunarak turumuzun renkli ve neşeli geçmesine neden olan bütün arkadaşlarımız ile sevgili rehberimize teşekkürler ederiz. İki ufak önerim var. Birinci önerim, tam pansiyon konaklamalarda lokantalarda “natürel içme suyu” ekstra olmasın. Su yemeğin vazgeçilmez unsurudur. Keyfe keder ekstra ihtiyaç değildir. Şayet bedel farkı oluşturuyor ise toplam bedele ilave edilsin. İkinci önerim, alışveriş zamanlaması yetersiz kalıyor ve bazı çarşı pazar yerleri ise iyi halli mekanlar da olsun. “Siamtur” ile ilk kez seyahat ettik, Çok memnun kaldık. Seyyahlara tavsiye etmede hiç tereddüt etmeyeceğiz. Bütün “Siamtur” çalışanlarına sevgilerimizle…
06-02-2019
Gönderen:
AYNUR ŞAHİN
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
Tek kelimeyle çok keyifli bir tatildi. Bana göre, SİAMTUR, Uzak Doğu turu düşünenler için, ilk tercih olması gereken bir tur şirketi. Bölgeye çok hakimler. Otel seçimleri yerel rehberlik hizmetleri, zamanı iyi kullanma konusunda çok başarılılar. Restoran seçimleri konusunda ise biraz daha standardize edilmeli diye düşünüyorum. İlk günler, Yemek konusunda çok seçici olan beni, yerel Restaurantlar biraz zorladı. İlk günler, üst üste aynı tip, yerel yemek tercihinden hoşlanmasam da sonraki günlerde ki international Restaurant çeşitliliği ile gezimiz, daha keyifli geldi. Hatta bazı Restaurantlar standartların çok üzerinde kaliteye sahipti diyebilirim. Tura katılanların da kalitesinden bahsetmeden geçemeyeceğim. Hepsi elit, hepsi güzel insanlar dı? Herkese teşekkürler.. Tabii ki en büyük teşekkür Siamtur’a...
05-02-2019
Gönderen:
H. Erdal Ersöz
Tur:
Vietnam-Kamboçya-Laos
Mesaj:
Tura oğlumla beraber katıldık. Herşeyi ile güzel planlanmış, dolu dolu bir turdu. Çok memnun kaldık. Rehberimiz Gaye hanım, bölgeyi iyi bilen, grubu gayet iyi idare eden, zamanı en faydalı şekilde kullanan deneyimli ve tecrübeli bir insan. Sınır kapılarında, bütün formalitelerle gruptakiler adına bizzat uğraştı.Bize sadece polisten geçmek kaldı. Kendisine bir kez daha bu güzel tur için teşekkür ediyorum. Oğlumla birlikte unutulmaz anlar ve hatıralar biriktirdik.Herkese tavsiye ederim.
05-02-2019
Gönderen:
F. Aslı Baycan
Tur:
Orta Vietnam ‘lı Vietnam-Kamboçya-Laos
Mesaj:
Her yönüyle çok iyi hazırlanmış mükemmel bir gezi yaşadık. Seçilen oteller ve restoranlar çok iyi idi. Sevgili Gaye’nin gezi boyunca gösterdiği dostluk, anlayış, hoşgörü ve sabrı çok sevdim. Gülen yüzü hiç değişmedi. Ayrıca rehber olarak da bilgilendirmesi mükemmeldi. Herkese şimdiden acentanızı önermeye başladım. Ben de uzak doğu gezilerim için başa koydum. Tekrar çok teşekkürler ve sevgiler.
05-02-2019
Gönderen:
Funda BUDAK
Tur:
VİETNAM KAMBOÇYA LAOS
Mesaj:
Gidiş dönüş uçuşları hariç dört iç hat uçuşunun olduğu uzun bir turu tamamladık. Uçuş saatleri öyle iyi ayarlanmıştı ki hiç zaman kaybımız olmadı. Rotamız profesyonelce oluşturulmuştu. Kaldığımız oteller ,restoranlar ,ulaşım araçları özenle seçilmişti. Hiçbir aksaklığın olmasına izin vermediler. Böyle olunca bize de muhteşem coğrafyanın tadını çıkarmak kaldı. Rehberimiz Gaye Hanımın güler yüzü, nezaketi, samimi yaklaşımıyla rüya gibi bir tatil geçirdik. Geziye katıldığımız iki arkadaşım ve ben çok çok teşekkür ediyoruz. Başka bir rotada görüşmek dileğiyle....
05-02-2019
Gönderen:
Ahmet AKGÜN
Tur:
VİETNAM-KAMBOÇYA
Mesaj:
Siam Tur ile katıldığımız turumuzda hiçbir aksama yaşamadan mükemmel bir tatil geçirdik. ulaşım, konaklama ve yemek organizasyonları harikaydı. Rehberimiz Gürsel Bey bilgileri ile turumuza çok renk kattı. Ayrıca tarafımız için yaptıkları sürprizler çok güzeldi. Kesinlikle tavsiye edilecek bir tatil organizasyonuydu. Teşekkürler Siam tur ve ekibi. Tekrar görüşmek üzere.
05-02-2019
Gönderen:
Çiğdem Önsiper
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
Tecrübeli rehberimiz en büyük şansımızdı,güzel insanlar ve güzel yerler de eklenince süper bir gezi oldu..Artık uzakdoğu denince başka tur tanımam..teşekkürler...
05-02-2019
Gönderen:
Ülya - Hüseyin BÜYÜKKAYIKCI
Tur:
21.1 - 30.1.2019 tarihli Vietnam Kamboçya Turu
Mesaj:
Bu tura ANKARA'dan katıldık. 4 yıldızlı otellerde konakladık. Tam pansiyon bir tur idi. Kaldığımız oteller beş yıldızlı otelleri hiç aratmadı ve çok rahat konakladık. Yemek konusunda seçici olmamıza rağmen çok doyurucu ve çeşitli menüler sayesinde kilo aldığımız gibi farklı yöresel tatları yaşamanın keyfine de vardık. Gezilen yerler ve özellikle Halong Körfezindeki teknede konaklama da mükemmel idi. Çok keyifli ve doyurucu bir tatil yaşadık. SİAM TUR'a gönülden teşekkür ederken böyle bir turu hemen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.