Koh Samui - Bangkok

KLASİK TUR

VİZE YOK
SAMUI - BANGKOK
(8 GÜN 6 GECE)
TUR KODU: 151
1491 $
Başlayan Fiyatlarla
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

 
1.GÜN 

İSTANBUL - BANGKOK

Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 10.00'da Qatar Havayolları Kontuarında olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Qatar Havayolları tarifeli seferi ile Doha aktarmalı Bangkok uçuşu; 
12.35 - 17.40 İstanbul - Doha uçuşu
20.45 - 06.55 Doha - Bangkok uçuşu 
 
2.GÜN 
SAMUI

Bangkok’a varışımızın ardından yerel havayollarıyla Samui uçuşu; 

10.20 - 11.50 Bangkok - Koh Samui uçuşu 

Havalimanına varışımızın ardından, burada bulunan araçlarımızla otelimize doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre dinlenebilmesi, ya da adayı dilediğince gezip keşfedebilmesi için yalnız bırakıyoruz. 
 
3.GÜN 
SAMUI
 

Otelde kahvaltının ardından, arzu ederseniz Samui Adası’nı yakından tanımak için ekstra olarak düzenlediğimiz Samui Adası Turu’yla bu adaya merhaba diyebilirsiniz. Bu turumuzda ilk durak Ladd Koh. Burada adanın en güzel sahili olan Chaweng Beach’in panoramik görüntüsünü izliyoruz. Ardından rotamızda bulunan ilginç şekilleriyle ilgi çeken Grand Pa ve Grand Ma doğal kayalıklarıı, mumyalanmış keşişi, 30 metre yüksekliğindeki Na Muang Şelalesini ve Loung Por Daeng’in anısına yapılmış Wat Kunaram’ı sırayla geziniyoruz. Son olarak bir tepe üzerinde bulunan Büyük Buda heykeline gelerek, buradan çevreyi kuş bakışı olarak izleyebiliyoruz. Bu muhteşem manzarayla noktaladığımız gezimizin ardından dinlenmek üzere otelimize dönüyoruz.

 
4.GÜN 
SAMUI
 

Samui’de yeni bir günle beraber, kahvaltının ardından eğer denizin keyfini doyasıya çıkarmak istiyorum diyorsanız, ekstra olarak düzenlediğimiz Koh Nang Yuan ve Koh Tao Adaları Turu’nu tercih edebilirsiniz. İlk olarak dalış içi biçilmiş kaftan olan, Samui’nin yaklaşık 70km kuzeyinde ki Koh Nang Yuan Adası’na doğru harekete geçiyoruz. Bir buçuk saatlik deniz yolculuğumuzun ardından, Tayland körfezinin dalış cennetlerinden biri olan bu adaya varıyoruz. 3 adacıktan oluşan Koh Nang Yuan’daki gezimizde şnorkel için hazırlıklarımızı yapıp kendimizi bu renkli dünyanın içine atıyoruz. Burada binlerce renkteki çeşitli balıkta beraber yüzmeye başlıyoruz, hatta dilerseniz bu tropik balıkları ellerinizle besleme şansınız bile oluyor. Bu olağanüstü sualtı dünyasında geçirdiğiniz eğlenceli saatlerden sonra sürat motorumuzla rotamızı Koh Tao Adası’na doğru çeviriyoruz. Burada keyifle yiyeceğimiz öğle yemeğinin ardından, kendinizi bu muhteşem denize bırakabilir ya da sıcak kumlarda güneşe teslim olabilirsiniz. Deniz, güneş, kumun sonuna kadar tadını çıkardığımız bu günün ardından Samui’ye, otelimize doğru yola çıkıyoruz.

 
5.GÜN  
SAMUI
 

Sabah kahvaltısının ardından, bir yandan doğayı keşfederken, bir yandan da denizin tadına varmak istiyorsanız, dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Samui Adventure Turu’na katılabilirsiniz. 4WD jipler ile 30 dakikalık seyahat ile adanın güney kısmına gidilip Fil Kampına ulaşılacak.Burada yeşillikler ile bezenmiş alanında devasa büyüklükteki hayvanları günlük yaşantılarını, yıkanan filleri ve hindistan cevizi ağaçlarında çalışan maymunları görme imkanına sahip olacaksınız. Show izlendikten sonra ormanın içine doğru devam eden fil safarisine katılıp akabinde vahşi hayatlarını yaşayan timsahları görme olanağı bulacaksınız. Turun devamına dağın tepesine gidilerek muhteşem Tarn Nim şelalesini görüp Saui adasının dağın tepesinden görünüş manzarasını izleyebileceksiniz. Gezimiz sırasında lokal restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Günün sonunda unutulmaz hatıralarla konaklama için otelimize dönüyoruz. 

 
6.GÜN  
SAMUI
 

Koh Samui’deki son günümüzde, kahvaltının ardından dilerseniz ekstra olan Mercan Adası Turu’yla günün keyfini çıkarabilirsiniz. Meanem Pier’den botla hareket ederek, Koh Tan’a doğru harekete geçiyoruz. Koh Tan, sahip olduğu en iyi mercan kayalıkları ve ender rastlanan balık türleriyle şnorkel için mükemmel bir nokta. İster denizaltını keşfe çıkabilir, isterseniz buradaki eşsiz denizde yüzmenin tadına varabilirsiniz. Öğleye doğru Koh Mudsum için yeniden yola çıkıyoruz. Burada keyifli öğle yemeğimizin ardından deniz ve güneşle huzur ve eğlenceyi bir arada buluyoruz. Bu güzel günün ardından, otelimize geri dönüyoruz.

 
7.GÜN 
SAMUI - İSTANBUL

Kahvaltı sonrasında otel den ayrılarak Bangkok’a gitmek üzere havalimanına doğru hareketleniyoruz.
10.45 - 11.50 Samui - Bangkok uçuşu 
Havalimanında bizi bekleyen özel araçlarımıza yerleştikten sonra, bu etkileyici şehri yakından tanıtmak için ekstra olarak düzenlenecek Bangkok Panoramik Şehir Turu’na doğru yola çıkıyoruz. Bu şehri Chao Phraya Nehri ikiye ayırıyor. Bu nehir, şehrin içinden birçok kanal geçişini sağlıyor. Bu yönleriyle, Venedik’e benzerliğinden dolayı Bangkok, “Doğu’nun Venedik’i” olarak anılıyor. Bu gezide şehrin en büyük anıtı olan; Yatan Buda (Wat Pho), Altın Buda (Wat Traimit), Demokrasi Meydanı, Parlamento Binası gibi şehirde görülmesi gereken önemli yerleri tanıyoruz. Ardından dileyen katılımcılarımızla ekstra olarak düzenlediğimiz, farklı bir deneyim olacak Bangkok Kanal Turu’na geçiyoruz. Bu turun ardından otelimize dönüş için yola çıkıyoruz. Odalarımıza yerleşme işlemlerimizden sonra dilediğince otel imkânlarından yararlanıp, dinlenmeleri için misafirlerimizi yalnız bırakıyoruz.
 
 8.GÜN
 BANGKOK - İSTANBUL
 
Sabah otelimizden ayrılarak Bangkok-İstanbul uçuşunuz için havalimanına transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Doha aktarmalı İstanbul uçuşu; 

08.35 - 11.50 Bangok - Doha uçuşu

13.30 - 17.20 Doha - İstanbul uçuşu

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 
Qatar Havayolları ile Istanbul-Bangkok – Istanbul, Yerel Havayolları ile Bangkok - Samui -Bangkok ekonomi sınıfı uçuşlar
Samui'de 5 gece, Bangkok'ta 1 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Her gün açık büfe kahvaltı
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Klimalı araçlarda tüm transferler 
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar
   
   
   
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
   
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)
   

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
-    Grup turlarında içeriği aynı ancak otel katagorisi farklı olan turlar birleştirilebilir. Bu birleştirmede sadece kalınan oteller farklı ancak tüm turlar birlikte yapılacaktır.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
4 Yıldız Amari Koh Samui Superior (Garden Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017- 28 Şubat 2017 1824 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Deluxe Thai Village Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017- 28 Şubat 2017 1856 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017- 28 Şubat 2017 1888 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Superior (Garden Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 - 31 Mart 2017 1769 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Deluxe Thai Village Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 - 31 Mart 2017 1800 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-03-0101 Mart 2017 - 31 Mart 2017 1832 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Superior (Garden Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 17 Nisan 2017 1769 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Deluxe Thai Village Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 17 Nisan 2017 1800 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 17 Nisan 2017 1832 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Superior (Garden Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan - 30 Haziran 2017 1673 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Deluxe Thai Village Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan - 30 Haziran 2017 1705 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1818 Nisan - 30 Haziran 2017 1713 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Superior (Garden Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1824 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Deluxe Thai Village Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1856 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1888 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Superior (Garden Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1673 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Deluxe Thai Village Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1705 $
4 Yıldız Amari Koh Samui Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1737 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa Deluxe Lawana Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0909 Ocak 2016 - 31 Mart 2016 1864 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa Deluxe Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0909 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 1983 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa Deluxe Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0909 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 2158 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa Anantara Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0909 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 2626 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa Seaview Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0909 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 3277 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Deluxe Lawana Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 23 Nisan 2017 1864 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Deluxe Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 23 Nisan 2017 1983 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Deluxe Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 23 Nisan 2017 2158 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Anantara Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 23 Nisan 2017 2626 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Seaview Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 23 Nisan 2017 3277 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Deluxe Lawana Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-2424 Nisan - 14 Temmuz 2017 1721 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Deluxe Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-2424 Nisan - 14 Temmuz 2017 1816 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Deluxe Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-2424 Nisan - 14 Temmuz 2017 1999 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Anantara Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-2424 Nisan - 14 Temmuz 2017 2436 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Seaview Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-2424 Nisan - 14 Temmuz 2017 3055 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Deluxe Lawana Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1991 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Deluxe Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2126 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Deluxe Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2289 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Anantara Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2805 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Seaview Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 3500 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Deluxe Lawana Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1721 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Deluxe Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1816 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Deluxe Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1999 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Anantara Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 2436 $
5 Yıldız Anantara Lawana Resort & Spa 5* Seaview Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 3055 $
3 Yıldız Baan Samui Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 1578 $
3 Yıldız Baan Samui Resort Superior Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 1618 $
3 Yıldız Baan Samui Resort Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0808 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 1697 $
3 Yıldız Baan Samui Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 15 Temmuz 2017 1491 $
3 Yıldız Baan Samui Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1616 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1626 $
3 Yıldız Baan Samui Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1491 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Superior Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 1610 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 1650 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Sea View Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 1729 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 1856 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Superior Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2017 1610 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2017 1650 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Sea View Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2017 1729 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2017 1856 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Superior Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2017 1530 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2017 1562 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Sea View Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2017 1642 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2017 1769 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Superior Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-3101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1610 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-3101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1650 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Sea View Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-3101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1729 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-3101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1856 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Superior Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1530 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1562 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Sea View Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1642 $
3 Yıldız Chaweng Buri Resort Spa Deluxe Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1769 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Grand Deluxe Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 1781 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Grand Suites Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 1872 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Royal Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 2055 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Royal Suite Sea View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-1111 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 2174 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Grand Deluxe Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 15 Nisan 2017 1781 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Grand Suites Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 15 Nisan 2017 1872 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Royal Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 15 Nisan 2017 2055 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Royal Suite Sea View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 15 Nisan 2017 2174 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Grand Deluxe Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1616 Nisan - 30 Haziran 2017 1661 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Grand Suites Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1616 Nisan - 30 Haziran 2017 1753 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Royal Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1616 Nisan - 30 Haziran 2017 1935 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Royal Suite Sea View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1616 Nisan - 30 Haziran 2017 2055 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Grand Deluxe Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1781 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Grand Suites Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 1872 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Royal Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2055 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Royal Suite Sea View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2174 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Grand Deluxe Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1661 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Grand Suites Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1753 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Royal Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1935 $
5 Yıldız Muang Samui Spa Resort Royal Suite Sea View Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 2055 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Garden Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0101 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 2015 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Ocean View Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0101 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 2174 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0101 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 2277 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Garden Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2017 2015 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Ocean View Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2017 2174 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 30 Nisan 2017 2277 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Garden Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-05-0101 Mayıs - 14 Temmuz 2017 1848 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Ocean View Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-05-0101 Mayıs - 14 Temmuz 2017 1967 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-05-0101 Mayıs - 14 Temmuz 2017 2023 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Garden Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2015 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Ocean View Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2174 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2277 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Garden Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1848 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Ocean View Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1967 $
5 Yıldız Outrigger Koh Samui Beach Resort Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 2023 $
5 Yıldız Sala Samui Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0909 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 2055 $
5 Yıldız Sala Samui Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0909 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 2412 $
5 Yıldız Sala Samui Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-01-0909 Ocak 2017 - 31 Mart 2017 2595 $
5 Yıldız Sala Samui Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 16 Nisan 2017 2595 $
5 Yıldız Sala Samui Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 16 Nisan 2017 2055 $
5 Yıldız Sala Samui Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-0101 Nisan - 16 Nisan 2017 2412 $
5 Yıldız Sala Samui Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1717 Nisan - 15 Temmuz 2017 1872 $
5 Yıldız Sala Samui Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1717 Nisan - 15 Temmuz 2017 2134 $
5 Yıldız Sala Samui Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-04-1717 Nisan - 15 Temmuz 2017 2285 $
5 Yıldız Sala Samui Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1616 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2094 $
5 Yıldız Sala Samui Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1616 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2467 $
5 Yıldız Sala Samui Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-07-1616 Temmuz - 31 Ağustos 2017 2658 $
5 Yıldız Sala Samui Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 1872 $
5 Yıldız Sala Samui Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 2134 $
5 Yıldız Sala Samui Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2017 2285 $
Ekstra turlar hakkında daha kapsamlı bilgi ve fiyat detaylarını rehberlerimizden alabilirsiniz.
14-02-2019
Gönderen:
Gülin oskui
Tur:
Filipinler
Mesaj:
Herzamanki gibi müthiş bir Asya deneyimi yaşadık , son derece konforlu bir seyahat hazırladığınız için çok teşekkür ederiz, Yeni keşiflerde buluşmak dileği ile
07-02-2019
Gönderen:
Op.Dr.İbrahim Oskui
Tur:
Filipinler gezisi
Mesaj:
Uzun yıllardan beri Siamturla dunyanın güzel bölgelerine seyahat etmekteyim genellikle kış aylarında sıcak bölgeleri tercih ediyorum,Siamtur sayesinde bir çok egzotik bölgeleri mutlu bir şekilde gezdik. Bu sene Siamtur tarafından Filipinler önerildi, hakkında hiç bir bilgim olmamasına rağmen Siamturu yakından tanıdığım için kabul ettim fakat doğru bir tercih yaptığımızı filipinlerde her gezdiğim bölgede gördüm, nefis bir ülke muazzam tabiat ve doğa manzaralı deniz,kum güneş enfes.. insanların bir kısmı fakir olsalar bile düzgün giyimli sempatik güleryüzlü ve çok saygılılar. Kısacası yıllar içerisinde yaptığım kış tatilleri içerisinde yaptığım en güzel tatil olduğuna Ailece karar verdik. nefis otellerde çok güzel zaman geçirdik. Filipinlere tekrar gitmeyi düşünebiliriz ağzımızda enfes bir tat bırakmıştır. yolu belki uzak, insanin gozunde buyuyebilir fakat o kadar keyifli ve guzel ki hakikaten yol insani yormuyor. dogayi, kış aylarında yazı, güzel yaşamayı, yemeği, gezmeyi sevenler için kesinlikle tavsiye ediyorum. Oskui Ailesi
07-02-2019
Gönderen:
Ali Rıza Kara
Tur:
Vietnam-Kamboçya-Laos (19-31 Ocak 2019)
Mesaj:
Eşim ile beraber çeşitli tur şirketleri ile pek çok turlara katıldık. Bir arkadaşımızın özel telkinleri üzerine “Siamtur” ile ilk kez seyahat ettik. Kaldığımız otelleri ve gecelediğimiz tekneyi çok beğendik ve olanaklarından memnun kaldık. Her türlü deniz ürünleri meraklısı olan benim için, yemeklerin genellikle deniz ürünleri ağırlıklı olması çok güzeldi. Arkadaşlarımın bazı deniz ürünlerinde seçici olmaları nedeniyle güzelim deniz ürünlerinin israf olmaması için gayret göstermem nedeniyle 12 gün sonunda 3 kilo almama neden oldu. Rehberimiz Gaye Hatipoğlu sınır kapılarında, bütün formalitelerle gruptakiler adına gösterdiği çaba ve uğraşlar için hiç yüksünmedi. Güler yüzü, nezaketi, samimi yaklaşımı ve rehber olarak da bilgilendirmesi mükemmeldi. Vietnam, Kamboçya, Laos turumuzda samimi, içten hal ve hoşgörü davranışı içerisinde bulunarak turumuzun renkli ve neşeli geçmesine neden olan bütün arkadaşlarımız ile sevgili rehberimize teşekkürler ederiz. İki ufak önerim var. Birinci önerim, tam pansiyon konaklamalarda lokantalarda “natürel içme suyu” ekstra olmasın. Su yemeğin vazgeçilmez unsurudur. Keyfe keder ekstra ihtiyaç değildir. Şayet bedel farkı oluşturuyor ise toplam bedele ilave edilsin. İkinci önerim, alışveriş zamanlaması yetersiz kalıyor ve bazı çarşı pazar yerleri ise iyi halli mekanlar da olsun. “Siamtur” ile ilk kez seyahat ettik, Çok memnun kaldık. Seyyahlara tavsiye etmede hiç tereddüt etmeyeceğiz. Bütün “Siamtur” çalışanlarına sevgilerimizle…
06-02-2019
Gönderen:
AYNUR ŞAHİN
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
Tek kelimeyle çok keyifli bir tatildi. Bana göre, SİAMTUR, Uzak Doğu turu düşünenler için, ilk tercih olması gereken bir tur şirketi. Bölgeye çok hakimler. Otel seçimleri yerel rehberlik hizmetleri, zamanı iyi kullanma konusunda çok başarılılar. Restoran seçimleri konusunda ise biraz daha standardize edilmeli diye düşünüyorum. İlk günler, Yemek konusunda çok seçici olan beni, yerel Restaurantlar biraz zorladı. İlk günler, üst üste aynı tip, yerel yemek tercihinden hoşlanmasam da sonraki günlerde ki international Restaurant çeşitliliği ile gezimiz, daha keyifli geldi. Hatta bazı Restaurantlar standartların çok üzerinde kaliteye sahipti diyebilirim. Tura katılanların da kalitesinden bahsetmeden geçemeyeceğim. Hepsi elit, hepsi güzel insanlar dı? Herkese teşekkürler.. Tabii ki en büyük teşekkür Siamtur’a...
05-02-2019
Gönderen:
H. Erdal Ersöz
Tur:
Vietnam-Kamboçya-Laos
Mesaj:
Tura oğlumla beraber katıldık. Herşeyi ile güzel planlanmış, dolu dolu bir turdu. Çok memnun kaldık. Rehberimiz Gaye hanım, bölgeyi iyi bilen, grubu gayet iyi idare eden, zamanı en faydalı şekilde kullanan deneyimli ve tecrübeli bir insan. Sınır kapılarında, bütün formalitelerle gruptakiler adına bizzat uğraştı.Bize sadece polisten geçmek kaldı. Kendisine bir kez daha bu güzel tur için teşekkür ediyorum. Oğlumla birlikte unutulmaz anlar ve hatıralar biriktirdik.Herkese tavsiye ederim.
05-02-2019
Gönderen:
F. Aslı Baycan
Tur:
Orta Vietnam ‘lı Vietnam-Kamboçya-Laos
Mesaj:
Her yönüyle çok iyi hazırlanmış mükemmel bir gezi yaşadık. Seçilen oteller ve restoranlar çok iyi idi. Sevgili Gaye’nin gezi boyunca gösterdiği dostluk, anlayış, hoşgörü ve sabrı çok sevdim. Gülen yüzü hiç değişmedi. Ayrıca rehber olarak da bilgilendirmesi mükemmeldi. Herkese şimdiden acentanızı önermeye başladım. Ben de uzak doğu gezilerim için başa koydum. Tekrar çok teşekkürler ve sevgiler.
05-02-2019
Gönderen:
Funda BUDAK
Tur:
VİETNAM KAMBOÇYA LAOS
Mesaj:
Gidiş dönüş uçuşları hariç dört iç hat uçuşunun olduğu uzun bir turu tamamladık. Uçuş saatleri öyle iyi ayarlanmıştı ki hiç zaman kaybımız olmadı. Rotamız profesyonelce oluşturulmuştu. Kaldığımız oteller ,restoranlar ,ulaşım araçları özenle seçilmişti. Hiçbir aksaklığın olmasına izin vermediler. Böyle olunca bize de muhteşem coğrafyanın tadını çıkarmak kaldı. Rehberimiz Gaye Hanımın güler yüzü, nezaketi, samimi yaklaşımıyla rüya gibi bir tatil geçirdik. Geziye katıldığımız iki arkadaşım ve ben çok çok teşekkür ediyoruz. Başka bir rotada görüşmek dileğiyle....
05-02-2019
Gönderen:
Ahmet AKGÜN
Tur:
VİETNAM-KAMBOÇYA
Mesaj:
Siam Tur ile katıldığımız turumuzda hiçbir aksama yaşamadan mükemmel bir tatil geçirdik. ulaşım, konaklama ve yemek organizasyonları harikaydı. Rehberimiz Gürsel Bey bilgileri ile turumuza çok renk kattı. Ayrıca tarafımız için yaptıkları sürprizler çok güzeldi. Kesinlikle tavsiye edilecek bir tatil organizasyonuydu. Teşekkürler Siam tur ve ekibi. Tekrar görüşmek üzere.
05-02-2019
Gönderen:
Çiğdem Önsiper
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
Tecrübeli rehberimiz en büyük şansımızdı,güzel insanlar ve güzel yerler de eklenince süper bir gezi oldu..Artık uzakdoğu denince başka tur tanımam..teşekkürler...
05-02-2019
Gönderen:
Ülya - Hüseyin BÜYÜKKAYIKCI
Tur:
21.1 - 30.1.2019 tarihli Vietnam Kamboçya Turu
Mesaj:
Bu tura ANKARA'dan katıldık. 4 yıldızlı otellerde konakladık. Tam pansiyon bir tur idi. Kaldığımız oteller beş yıldızlı otelleri hiç aratmadı ve çok rahat konakladık. Yemek konusunda seçici olmamıza rağmen çok doyurucu ve çeşitli menüler sayesinde kilo aldığımız gibi farklı yöresel tatları yaşamanın keyfine de vardık. Gezilen yerler ve özellikle Halong Körfezindeki teknede konaklama da mükemmel idi. Çok keyifli ve doyurucu bir tatil yaşadık. SİAM TUR'a gönülden teşekkür ederken böyle bir turu hemen herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.