Bali

KLASİK TUR

VİZE YOK
BALI
(7 GÜN 5 GECE)
TUR KODU: 148
1159 $
Başlayan Fiyatlarla
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

 
1.GÜN
ISTANBUL - DOHA
 
Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 16.30'da Qatar Havayolları Kontuarında olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Qatar Havayolları tarifeli seferi ile Doha aktarmalı Denpasar (Bali) uçuşu;  
19.35 - 23.50 İstanbul - Doha uçuşu 
 
2.GÜN
DOHA - BALI
 

02.25 - 17.10 Doha - Denpasar (Bali) uçuşu

Bali Havalimanı’na varışımızın ardından, havalimanında bulunan araçlarımızla buradan ayrılarak otelimize doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre dinlenebilmesi, ya da adayı dilediğince gezip, deniz, kum, güneş üçlüsünün tadını çıkarabilmeleri için bugünü serbest zaman olarak ayırıyoruz. Öğle saatlerinden sonra arzu ederseniz Bali’nin simgelerinden biri olan ekstra Tanah Lot Tapınağı Turu’na katılabilirsiniz. Bali Adası önemli tarihi kalıntılarıyla birçok turistin ilgisini çeken turistik adalardan biridir. Buradaki önemli tapınaklardan biri olan Tanah Lot, denizin ortasında tüm görkemiyle sizi karşılıyor. Kayaların üzerinde kurulu bir tapınak olan Tanah Lot, dalgaların çarpması sonucu kayaların hareket etmesiyle her gün farklı bir görüntüye sahip oluyor. Uçsuz bucaksız okyanusla çevrelenmiş, gören herkesi etkisi altına alan mistik havasıyla bu tapınağın gün batımı manzarasının etkisinden kurtulamayacaksınız. Aynı zamanda fotoğraflamak için size muhteşem kareler sunuyor olacak. Buradaki unutulmaz turumuzun ardından konaklamak için otelimize dönüyoruz.

 
3.GÜN
BALI
 
Sabah kahvaltımızı tamamladıktan sonra, dilerseniz marin hayatı keşfetmek, denizin tadına varmak için ekstra olarak düzenlenecek Katamaran Turu’nu tercih edebilirsiniz. Katamaranımıza atlayarak Bali yakınlarındaki bu bakir adanın tadını çıkarmak, kalabalıktan kaçmak için yola koyuluyoruz. Yol boyunca katamaranın güvertesinde yapılan ikramlar eşiğinde kendimizi güneşe teslim ediyoruz. Adaya vardığımızda tahmin edemeyeceğimiz güzellikte bir sahil ve denizle karşılaşacaksınız. Adada isterseniz şnorkel yaparak deniz altı hayatıyla tanışmaya katılabilir, isterseniz altı cam tekne gezileriyle suya girmeden tekneden yer altını gözlemleyebilirsiniz. Bunun yanında deniz ve kumun tadını çıkararak, deniz kenarında hamaklarda kendinizi dinlenmeye bırakıyoruz. Öğle yemeğinde ise adada barbekü keyfi sizi bekliyor. Denizin tüm olanaklarından faydalandığımız huzur dolu bu turumuzun ardından otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.
 
 
4.GÜN
BALI
 

Bugün oteldeki kahvaltımızdan sonra dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Kintamani Turu için hazırlanabilirsiniz. Kintamani Turu, Bali’yi yakından tanımanızı sağlayacak, sahil şeridinden ayrılıp gerçek ada halkı ve kültürünü keşfetmenizi sağlayacak, bu adanın olmazsa olmaz turlarından biri. Tam günlük bu tur için otelden ayrılarak ilk olarak Batu Bulan’da Barong dansını izliyoruz. Bu yöresel dans gösterisinden sonra UNESCO’nun onayladığı Batik el işçiliği atölyelerini gezerek bu şahane ürünlerin nasıl ortaya çıktığını öğreniyoruz. Buradan Kintamani bölgesine doğru harekete geçiyoruz. Yolda ahşap el sanatlarıyla ünlü Mas Köyü, gümüş el sanatlarıyla ünlü Celuk Köyü’nü ziyaret ederek bu ürünleri ve yapımlarını yakından tanıyor, bu ünlü el yapımı ürünleri satın alma şansı buluyoruz.  Kintamani bölgesine vardığımızda, Volkanik Batur Dağı ve Gölü manzarasında açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeklerimizin ardından dönüş yoluna koyularak, Bali’ye özgü tropik meyvelerin, baharatların ve özellikle ilginizi çekecek olan Luwak kahvesinin yetiştirildiği bahçeleri ziyaret ediyoruz. Burada farklı yerel tatları barındıran çay ve kahvelerden tatma imkânımız oluyor. Daha sonrasında yol üzerinde geleneksel bir Bali evi ziyaretiyle turumuzu sonlandırıyoruz. Tur sonrası konaklamak amaçlı otelimize dönüş için yola koyuluyoruz.

 
5.GÜN
BALI
 
Bali’de yeni bir günle beraber, otel kahvaltımızın ardından dilerseniz ekstra olarak düzenlediğimiz Elephant Safari Park Turu’yla güne başlayabilirsiniz. Bu turumuz için otelimizden ayrılarak Taro Köyü’nde koruma altına alınmış 27 Sumatra Fili’nin bulunduğu parka doğru harekete geçiyoruz. Burada bulunan eğitimli fillerle, doğanın içinden kopan bu parkın içinde fillerin üzerinde yaklaşık 20 dakikalık safari yolculuğuyla akıllardan silinmeyen bir deneyim yaşıyoruz. Bu etkileyici gezinin ardından isterseniz buradaki filleri besleyebilir, onlarla yakından fotoğraf çekinerek, bu tatlı anılarınızı taze tutabilirsiniz. Buradaki fillerle olan eğlenceli turun ardından dilerseniz buradaki hediyelik eşya fuarından buradaki yavru filin doğumu anlatan DVD’ye sahip olabilirsiniz. Tabiki bölgeye, parka ve fillere dair daha birçok şeyi satın alabilme şansınız var. Daha sonrasında, otelimizin yolunu tutuyoruz.
  
 
6.GÜN
BALI
 

Otelde kahvaltıdan sonra, arzu ederseniz bugün ekstra olan Rafting Turu’na katılarak 9km uzunluğundaki Ayung Nehri’nde raftingle, bu etkileyici doğaya sahip bölgede maceranın tadına varabilirsiniz. Rafting noktasına geldikten sonra, ön bilgilendirmenin ardından eğitimli kaptanınız eşliğinde Rafting’e başlıyor, bu tur sırasında şelalelerde molalar veriyoruz. Bu molalar sırasında, Ubud ormanlarını, Ayung nehri eteklerinden seyretme şansı yaşarken, kendinizi serin sulara teslim edebilirsiniz. Bu eğlence ve macera dolu rafting turunda Bali’ye neden Cennet Adası denildiğini anlıyorsunuz. Bu turun ardından öğle yemeğimizi yiyerek otelimize doğru yol alıyoruz.

 
7.GÜN
BALI - ISTANBUL
 

Sabah kahvaltısının ardından, buradaki son günümüzü misafirlerimizin dilediğince zaman geçirmeleri için, uçuş saatine kadar serbest zaman olarak ayırıyoruz. Bugüne kadar artık iyice tanıdığımız bu bölgede, bu zamanınızı ister gezinerek, isterseniz eşsiz denizin tadını çıkararak değerlendirebilirsiniz. Akşam saatlerine doğru havalimanına doğru yola çıkıyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Doha aktarmalı İstanbul uçuşu;

 00.20 - 04.30 Denpasar (Bali) - Doha uçuşu

07.40 - 12.20 Doha - İstanbul uçuşu

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Qatar Havayolları ile Istanbul - Bali – Istanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
Bali'de 5 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Her gün açık büfe kahvaltı
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Klimalı araçlarda tüm transferler
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
   
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
5 Yıldız Amarterra Villa One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1753 $
5 Yıldız Amarterra Villa One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 15 Eylül 2018 1967 $
5 Yıldız Amarterra Villa One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-1616 Eylül - 30 Eylül 2018 1753 $
5 Yıldız Amarterra Villa One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0101 Ekim - 31 Ekim 2018 1902 $
5 Yıldız Ametis Villa Premier Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 22 Aralık 2018 1833 $
5 Yıldız Ametis Villa İmperial villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 22 Aralık 2018 1902 $
5 Yıldız Ametis Villa Premier Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0404 Ocak - 31 Mart 2019 1833 $
5 Yıldız Ametis Villa İmperial villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0404 Ocak - 31 Mart 2019 1902 $
5 Yıldız Ayodya Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 15 Temmuz 2018 1216 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 15 Temmuz 2018 1292 $
5 Yıldız Ayodya Resort Palace Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 15 Temmuz 2018 1586 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 15 Temmuz 2018 1910 $
5 Yıldız Ayodya Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz - 15 Eylül 2018 1267 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz - 15 Eylül 2018 1343 $
5 Yıldız Ayodya Resort Palace Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz - 15 Eylül 2018 1751 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz - 15 Eylül 2018 1972 $
5 Yıldız Ayodya Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-1616 Eylül - 31 Ekim 2018 1227 $
5 Yıldız Ayodya Resort Grande Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-1616 Eylül - 31 Ekim 2018 1302 $
5 Yıldız Ayodya Resort Palace Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-1616 Eylül - 31 Ekim 2018 1689 $
5 Yıldız Ayodya Resort Ayodya Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-1616 Eylül - 31 Ekim 2018 1910 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 11 Haziran 2018 1308 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 11 Haziran 2018 1354 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1212 Haziran - 31 Ağustos 2018 1405 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1212 Haziran - 31 Ağustos 2018 1437 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 21 Aralık 2018 1308 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 21 Aralık 2018 1354 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0707 Ocak - 31 Mart 2019 1308 $
4 Yıldız Courtyard Marriott Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0707 Ocak - 31 Mart 2019 1354 $
5 Yıldız Elysian Boutique Villa One Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 15 Temmuz 2018 1902 $
5 Yıldız Elysian Boutique Villa One Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1616 Temmuz - 15 Eylül 2018 1986 $
5 Yıldız Elysian Boutique Villa One Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-1616 Eylül - 19 Aralık 2018 1902 $
5 Yıldız Elysian Boutique Villa One Bedroom Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-1111 Ocak - 31 Mart 2019 1902 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 14 Temmuz 2018 3093 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Jimbaran Bay Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 14 Temmuz 2018 3514 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 14 Temmuz 2018 4353 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Premier Ocean Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0808 Nisan - 14 Temmuz 2018 5196 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 3484 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Jimbaran Bay Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 3932 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 4915 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Premier Ocean Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 5755 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Jimbaran Bay Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 11 Ekim 2018 3514 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 11 Ekim 2018 4353 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Premier Ocean Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 11 Ekim 2018 5196 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 11 Ekim 2018 3093 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-1212 Ekim - 14 Ekim 2018 4213 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Jimbaran Bay Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-1212 Ekim - 14 Ekim 2018 4634 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-1212 Ekim - 14 Ekim 2018 5755 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Premier Ocean Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-1212 Ekim - 14 Ekim 2018 6597 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-1515 Ekim - 23 Aralık 2018 3093 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Jimbaran Bay Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-1515 Ekim - 23 Aralık 2018 3514 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-1515 Ekim - 23 Aralık 2018 4353 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Premier Ocean Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-1515 Ekim - 23 Aralık 2018 5196 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0303 Ocak - 31 Mart 2019 3093 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Jimbaran Bay Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0303 Ocak - 31 Mart 2019 3514 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0303 Ocak - 31 Mart 2019 4353 $
5 Yıldız Four Seasons Jimbaran Premier Ocean Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0303 Ocak - 31 Mart 2019 5196 $
5 Yıldız Grand Hyatt Grand Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2018 1308 $
5 Yıldız Grand Hyatt Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2018 1410 $
5 Yıldız Grand Hyatt Grand Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 14 Temmuz 2018 1321 $
5 Yıldız Grand Hyatt Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 14 Temmuz 2018 1427 $
5 Yıldız Grand Hyatt Grand Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1427 $
5 Yıldız Grand Hyatt Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1532 $
5 Yıldız Grand Hyatt Grand Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1321 $
5 Yıldız Grand Hyatt Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1427 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Garden View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1286 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Deluxe Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1370 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Premium Ocean Front Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1481 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort One Bedroom Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1832 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 2042 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Garden View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1427 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Deluxe Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1510 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Premium Ocean Front Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1608 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort One Bedroom Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1956 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1956 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Garden View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 1286 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Deluxe Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 1370 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Premium Ocean Front Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 1481 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort One Bedroom Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 1832 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 2042 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Garden View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 1286 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Deluxe Ocean View Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 1370 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort Premium Ocean Front Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 1481 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort One Bedroom Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 1832 $
5 Yıldız Hilton Bali Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 2042 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Resort Classic Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2018 1413 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2018 1524 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2018 1902 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Duplex Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2018 2083 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Resort Classic Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 15 Eylül 2018 1554 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 15 Eylül 2018 1640 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 15 Eylül 2018 2015 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Duplex Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 15 Eylül 2018 2199 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Resort Classic Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-1616 Eylül - 23 Aralık 2018 1413 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Singaraja Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-1616 Eylül - 23 Aralık 2018 1524 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-1616 Eylül - 23 Aralık 2018 1902 $
5 Yıldız Intercontinental Resort Club Duplex Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-1616 Eylül - 23 Aralık 2018 2083 $
5 Yıldız Kayumanis Nusa Dua Private Villa & Spa One Bedroom Private Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1713 $
5 Yıldız Kayumanis Nusa Dua Private Villa & Spa One Bedroom Private Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 15 Eylül 2018 1826 $
5 Yıldız Kayumanis Nusa Dua Private Villa & Spa One Bedroom Private Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-1616 Eylül - 31 Ekim 2018 1713 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Melia Guest Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 14 Temmuz 2018 1189 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Premium Room Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 14 Temmuz 2018 1219 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 14 Temmuz 2018 1302 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Premium Lagoon Access Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 14 Temmuz 2018 1443 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 14 Temmuz 2018 1443 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Romance Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 14 Temmuz 2018 1481 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Lagoon Access Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 14 Temmuz 2018 1527 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 14 Temmuz 2018 2058 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Melia Guest Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1302 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Premium Room Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1329 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1413 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Premium Lagoon Access Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1567 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1567 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Romance Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1597 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Lagoon Access Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1637 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2169 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Melia Guest Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1203 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Premium Room Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1232 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1316 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa Premium Lagoon Access Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1456 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1456 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Romance Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1456 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Level Lagoon Access Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 1540 $
5 Yıldız Melia Bali Villas & Spa The Garden Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 30 Eylül 2018 2072 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 12 Haziran 2018 1238 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua 1 Bedroom Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 12 Haziran 2018 1308 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1313 Haziran - 31 Ağustos 2018 1284 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua 1 Bedroom Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1313 Haziran - 31 Ağustos 2018 1367 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 20 Aralık 2018 1238 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua 1 Bedroom Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 20 Aralık 2018 1308 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0202 Ocak - 31 Mart 2019 1238 $
5 Yıldız Novotel Nusa Dua 1 Bedroom Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0202 Ocak - 31 Mart 2019 1308 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1370 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1454 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1510 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1651 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1734 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 2029 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1481 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1589 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1637 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1813 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1907 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2245 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 21 Aralık 2018 1370 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 21 Aralık 2018 1454 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 21 Aralık 2018 1510 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 21 Aralık 2018 1651 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 21 Aralık 2018 1734 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 21 Aralık 2018 2029 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 1432 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 1540 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Plunge Pool Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 1589 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Luxury Room Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 1751 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel Honeymoon Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 1861 $
5 Yıldız Sofitel Luxury Hotel One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 2196 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 2307 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 2742 $
5 Yıldız St. Regis Orchid Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 2812 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 3009 $
5 Yıldız St. Regis Gardenia Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 3805 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Lagoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 3946 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 2658 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 3022 $
5 Yıldız St. Regis Orchid Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 3093 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 3290 $
5 Yıldız St. Regis Gardenia Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 4227 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Lagoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 4507 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 2307 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 2742 $
5 Yıldız St. Regis Orchid Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 2812 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 3009 $
5 Yıldız St. Regis Gardenia Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 3805 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Lagoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 3946 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-1111 Ocak - 31 Mart 2019 2307 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Ocean View Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-1111 Ocak - 31 Mart 2019 2742 $
5 Yıldız St. Regis Orchid Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-1111 Ocak - 31 Mart 2019 2812 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-1111 Ocak - 31 Mart 2019 3009 $
5 Yıldız St. Regis Gardenia Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-1111 Ocak - 31 Mart 2019 3805 $
5 Yıldız St. Regis St. Regis Lagoon Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-1111 Ocak - 31 Mart 2019 3946 $
5 Yıldız The Bali Khama Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2018 1159 $
5 Yıldız The Bali Khama Studio Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2018 1208 $
5 Yıldız The Bali Khama 1 Bedroom Romantic Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 30 Haziran 2018 1327 $
5 Yıldız The Bali Khama Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1213 $
5 Yıldız The Bali Khama Studio Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1265 $
5 Yıldız The Bali Khama 1 Bedroom Romantic Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1383 $
5 Yıldız The Bali Khama Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1159 $
5 Yıldız The Bali Khama Studio Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1208 $
5 Yıldız The Bali Khama 1 Bedroom Romantic Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1327 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0303 Ocak - 31 Mart 2018 1392 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Resort Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0303 Ocak - 31 Mart 2018 1467 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Ocean Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0303 Ocak - 31 Mart 2018 1586 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Lagoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0303 Ocak - 31 Mart 2018 1732 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 13 Haziran 2018 1392 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Resort Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 13 Haziran 2018 1467 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Ocean Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 13 Haziran 2018 1586 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Lagoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 13 Haziran 2018 1732 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1414 Haziran - 31 Ağustos 2018 1626 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Resort Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1414 Haziran - 31 Ağustos 2018 1689 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Ocean Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1414 Haziran - 31 Ağustos 2018 1794 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Lagoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-06-1414 Haziran - 31 Ağustos 2018 1940 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1524 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Resort Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1586 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Ocean Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1689 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Lagoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 31 Ekim 2018 1834 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Garden Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-11-0101 Kasım - 24 Aralık 2018 1392 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Resort Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-11-0101 Kasım - 24 Aralık 2018 1467 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Ocean Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-11-0101 Kasım - 24 Aralık 2018 1586 $
5 Yıldız The Conrad Deluxe Lagoon Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-11-0101 Kasım - 24 Aralık 2018 1732 $
5 Yıldız The Kayana Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 31 Temmuz 2018 1513 $
5 Yıldız The Kayana Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 31 Temmuz 2018 1599 $
5 Yıldız The Kayana Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-0101 Ağustos - 22 Ağustos 2018 1599 $
5 Yıldız The Kayana Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-0101 Ağustos - 22 Ağustos 2018 1683 $
5 Yıldız The Kayana Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-2323 Ağustos - 31 Ekim 2018 1513 $
5 Yıldız The Kayana Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-08-2323 Ağustos - 31 Ekim 2018 1599 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1440 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1475 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Studio Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1513 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 14 Temmuz 2018 1578 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1578 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1613 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Studio Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1637 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-1515 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1710 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 1440 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 1475 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Studio Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 1513 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 24 Aralık 2018 1578 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0404 Ocak - 31 Mart 2019 1440 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon View Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0404 Ocak - 31 Mart 2019 1475 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Studio Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0404 Ocak - 31 Mart 2019 1513 $
5 Yıldız The Laguna Resort & Spa Deluxe Lagoon Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0404 Ocak - 31 Mart 2019 1578 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Wonderful Garden View Escape Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 03 Temmuz 2018 1893 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Spectacular Ocean Facing Escape Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 03 Temmuz 2018 2047 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Marvelous One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan - 03 Temmuz 2018 2139 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Wonderful Garden View Escape Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0404 Temmuz - 02 Ekim 2018 2239 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Spectacular Ocean Facing Escape Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0404 Temmuz - 02 Ekim 2018 2447 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Marvelous One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0404 Temmuz - 02 Ekim 2018 2534 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Wonderful Garden View Escape Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0303 Ekim - 23 Aralık 2018 1893 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Spectacular Ocean Facing Escape Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0303 Ekim - 23 Aralık 2018 2047 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Marvelous One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-10-0303 Ekim - 23 Aralık 2018 2139 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Wonderful Garden View Escape Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0404 Ocak - 31 Mart 2019 1893 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Spectacular Ocean Facing Escape Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0404 Ocak - 31 Mart 2019 2047 $
5 Yıldız W Reatreat & Spa Marvelous One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0404 Ocak - 31 Mart 2019 2139 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1316 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1370 $
5 Yıldız Westin Resort Premium Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1386 $
5 Yıldız Westin Resort Premium Room Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1440 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Pool Terrace Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-05-0101 Mayıs - 30 Haziran 2018 1497 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1440 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1497 $
5 Yıldız Westin Resort Premium Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1527 $
5 Yıldız Westin Resort Premium Room Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1554 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Pool Terrace Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-07-0101 Temmuz - 31 Ağustos 2018 1610 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 20 Aralık 2018 1329 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 20 Aralık 2018 1386 $
5 Yıldız Westin Resort Premium Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 20 Aralık 2018 1386 $
5 Yıldız Westin Resort Premium Room Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 20 Aralık 2018 1440 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Pool Terrace Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-09-0101 Eylül - 20 Aralık 2018 1497 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 1543 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 1599 $
5 Yıldız Westin Resort Premium Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 1626 $
5 Yıldız Westin Resort Premium Room Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 1656 $
5 Yıldız Westin Resort Deluxe Pool Terrace Oda Kahvaltı Özel Araç 2019-01-0606 Ocak - 31 Mart 2019 1710 $
EKSTRA TURLAR
Tur AdıFiyat
Tanah Lot Tapınağı Turu (Akşam Yemekli)60 USD
Katamaran Turu (Öğle Yemekli)95 USD
Kintamani Turu (Öğle Yemekli)70 USD
Fil Safari Turu (Öğle Yemekli)60 USD
Rafting Turu (Öğle Yemekli)55 USD
03-12-2018
Gönderen:
Çağrı Zengin
Tur:
Maldivler
Mesaj:
Biraz geç oldu ama, Maldivlerde harika vakit geçirdik, tam istediğimiz gibi bir tatil ayarlamışsınız, çok teşekkür ederiz.
20-11-2018
Gönderen:
Alev Ergin
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
2 Kasım 2018 de başlayıp 12 Kasım da biten harika bir tura katıldık. Destinasyon, otel seçimleri, yerel rehberler ve restoranlar çok iyiydi. Rehberimiz Gaye hanıma ve Siam Tura teşekkürler.
27-09-2018
Gönderen:
Oğuzhan- Safure Taştekin çifti
Tur:
Bali
Mesaj:
Öncelikle Siamtur ailesine bize sunulan balayı organizasyonumuzu eksiksiz bir şekilde ayarladığı için teşekkür etmek istiyoruz. Yarın Türkiye’ye dönmek üzere şuanda Bali’den e mail yolluyorum. Balayı turumuzu Siamtur aracılığı ile yapmaktan dolayı çok memnun kaldık ve mutlu olduk. Uçak rezervasyonumuz ve otellerde hiç bir problem yaşamadık. Aksine balayı çifti olarak oteller ve uçakta ikramlar ile karşılandık. Bu noktada Siamtur ile çalışmaktan son derece keyif aldık ve bir sonraki uzakdoğu yolculuğumuzda sizinle tekrar irtibatta olacağımızdan hiç şüphem yok. Asıl olarak teşekkür etmek istediğimiz birisi var. Bizi Bali’de asla yalnız bırakmayan ve her konuda yardımcı olan tur rehberimiz Arya beye çok teşekkür ederiz. Kendisi inanılmaz işine saygılı ve bağlı birisi. Bizi canı gönülden gezdirdi ve ağırladı. Üstelik Türkçe konuşuyor ve inanılmaz harika konuşuyor. Bu bizi çok rahatlattı. Sohbeti ve kendisi de çok pozitif. Biz onu çok sevdik ve güven duyduk tanıştığımıza çok memnunuz umarım o da aynı şekildedir. :) Sevgi ve saygılarımızla Siamtur ailesinin ilgi ve emeğine çok teşekkür ederiz.
17-09-2018
Gönderen:
Tayfun Özden
Tur:
Phuket Maldivler
Mesaj:
Evlilik süresince eşim ve benim iş kaynaklı yoğun çalışma temposundan dolayı ve bazı ihtiyaçların daha öncelikli olmasından dolayı balayımıza bakmak, düzenlemek için hiç vaktimiz olamadı. Bu aşamada Cansu Hn ile tanıştık ve kendisini hiç tanımamıza rağmen bizim zevklerimizi, isteklerimizi çok iyi anlayıp hatta kendisini bizim yerimize koyarak inanılmaz bir tatil programı ayarladı. Phuket’deki otelimiz sanırım alınabilecek en iyi lokasyondaydı. Bize burada yardımcı olan tur rehberimiz Kerem Bey ve May’e ayrıca teşekkür ederiz. Phuket’den Male’ye geçisimiz tamamen sıkıntısız, uçak saatleri harika ayarlanmıştı. Cansu Hn ıslarla bize Maldivler’de tavsiye ettiği otellere kefil olabiliceğini ve kesinle mutlu olacağımızı belirtmesine karşılık endişelerimiz vardı. Kesinliklikle haklıymışsınız, sizin firmanız aracılığı ile Veligandu Otel’e de ayrıca teşekkür ederiz. Hayatımızın en kaliteli en güzel tatilini gerçekleştirdik. Bu güzel organizasyonu ayarlayan başta Cansu Hn olmak üzere bütün Siamtur ailesine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
17-09-2018
Gönderen:
Reyhan Demir
Tur:
Maldivler Dubai
Mesaj:
Candan Hanım ve tüm Siamtur ekibine çok teşekkür ediyorum. Kusursuz mükemmel bir tatil geçirdik. Transferler, konaklamalar, herşey müthiş ayarlanmış. Çok teşekkürler .
11-09-2018
Gönderen:
Gürbüz Dinçer
Tur:
2018 kurban bayramı Vietnam Kamboçya turu
Mesaj:
Mükemmel bir tur. Oteller fevkalade ,gidilen restoranlar en iyileri. Tur programı çok güzel. Rüya gibi bir tatil geçirdiğimiz için Siamtura çok teşekkürler. Tur rehberimiz Yılmaz Bey için teşekkür etmek az gelir. Onun gibi rehberle bu tur bir kat daha mükemmelleşti. Tekrar buluşmak dileği ile.
27-08-2018
Gönderen:
Murat Meriç
Tur:
Bangkok-Phuket-Singapur
Mesaj:
19-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında, Bangkok-Phuket-Singapur'a düzenlenen gezide gerek organizasyonun düzeni, otellerin secimi ve tur öncesi danışmanlığında de gösterdiği özenden dolayı Siam tura sonsuz teşekkürler. Daha önce Bali seyahatinde de tur danışmanlığı hizmeti aldığım Candan Hanım'a ayrıca teşekkür ediyorum. Şu an havaalanında transfer uçuşumu beklerken yorumlarını yapıyorum. Seyahatimiz boyunca güleryüzü enerjisi ve nezaketi ile her şeyimize koşturan, yardımcı olan rehberimiz Kerem Bey'e bu harika gezi için çok teşekkürler. Kerem beyin Tayland'da yaşıyor olması, gözlemlediğim kadarıyla diğer tur şirketlerinin rehberlerinin ondan yardım alıyor olması rehber seçiminde ne kadar özen gösterildiğini göstermektedir. Gezi hakkında söyleyeceğim Bangkok gece pazarı turunun yerine başka bir program konulabileceğini düşünüyorum. Saygılarımla
27-08-2018
Gönderen:
Serap-Barış Gültekin
Tur:
Tayland(Bangkok/Phuket) ve Singapur
Mesaj:
SiamTur’a ve özellikle pozitif enerjisi, sakinliği, güler yüzü ve iyi rehberlik hizmeti için Kerem Bey’e teşekkür ederiz.
28-07-2018
Gönderen:
ALİ KUTMAN
Tur:
Vietnam
Mesaj:
Herşey çok güzeldi başta Gaye hanım olmak üzere Siamtura tüşekkür ederiz
28-07-2018
Gönderen:
Uğur Şengül
Tur:
Vietnam
Mesaj:
13 . 20 temmuz tarihleri arasında, Vietnam'ın Saigon ve Hanoi illerine düzenlenen gezide gerek organizasyonun düzeni, otellerin secimi ve gezilen her yerin tarihinin ayrı ayrı güzelliği ve tarihinin ayrıntılı olarak anlatılması . Saymakla bitmeyen güzel restorantların seçimiyle . Ve özellikle Gaye hanımın misafirlerine karşı gösterdiği özene ayrıca teşekkür ederim . Gaye hanımla dünyanın diğer ucuna gidilir :-) teşekkürler Siamtur ailesi .