Filipinler

Adalar Ülkesine Yolculuk 06/11/2020
5* Otellerde Tüm turlar ve yemekler dahil

ERKEN REZERVASYON FIRSATI
VİZE YOK
Manila-Boracay-Cebu-Bohol-Manila
(9 GÜN 7 GECE)
TUR KODU: 223
2699 $
HAREKET TARİHİ

06-11-2020

 
1.GÜN / 06 KASIM
İSTANBUL - MANILA
 

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde, en geç 10.30'da Qatar Havayolları Kontuarı'nda olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Qatar Havayolları tarifeli seferi ile Doha aktarmalı Manila uçuşu;

13:10 – 17:15 Istanbul – Doha Uçuşu

 
2.GÜN / 07 KASIM
MANILA-BORACAY
 

18:35 – 08:10 Doha - Manila Uçuşu

Manila'ya varışımızın ardından havalimanında karşılanarak Boracay uçuşumuza yönlendiriliyoruz.

11:10 – 12:10 Manila - Boracay Uçuşu

Boracay’a varış sonrası havalimanında karşılanarak otelimize yerleştiriliyoruz. Check in işlemlerimizin ardından kısa bir dinlenme sonrası akşam yemeğimiz için buluşuyoruz. Hep birlikte yiyeceğimiz hoşgeldin akşam yemeğimizin ardından geceleme otelimizde. 

 
3.GÜN / 08 KASIM
BORACAY
 

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından, Island Hoping Turu’yla Boracay’daki ikinci günümüze merhaba diyoruz. Teknemize binmek için, otelimizden çıkarak Balabag’a doğru yol alıyoruz. Burada teknemize binerek, ilk durağımız olan Magic Island’a doğru harekete geçiyoruz. Bu ada muhteşem doğasıyla bizi karşılıyor. Farklı kademelerde bambudan yapılmış tramplenler içeren bu adada, dilediğiniz yüksekliği seçip kendinizi berrak denizin kollarına bırakabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz mercan parçalarıyla kaplanmış yürüyüş yollarında gezinerek yeşilin huzuruna dalma fırsatınız da var. Öğle yemeğinin ardından adadan ayrıldıktan 10 dakika sonra, ikinci adamız Crystal Cove Island’a geçiyoruz. İki kristal mağaraya dik merdivenlerden geçişimizi yapıyoruz, dilerseniz mağaranın içinde de denize girebilirsiniz. İkinci mağarada ise dar bir tünelde ilerleyerek denize açılıyoruz. Ardından harekete geçerek son adamız, adını timsaha olan benzerliğinden alan Crocodile Island’a yakın bir noktada konumlanıp, şnorkellerimizle mercanların ve renkli tropik balıkların hayatına dalıyoruz. Bu keyifli turumuzun ardından dinlenmek için otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz. Daha sonra yerel restoranda alacağımız akşam yemeğinin ardından geceleme otelimizde.

 
4.GÜN / 09 KASIM
BORACAY-CEBU
 

Kahvaltı sonrası uçuş saatimize kadar dünyanın en güzel kumsallarına sahip bu adada deniz, güneş ve kumsalın tadını çıkarabilmeniz için serbest zaman olarak ayrılmıştır. Sonrasında Cebu uçuşumuz için havalimanına geçiyoruz.

14:45 – 15:50 Boracay - Cebu Uçuşu

Havalimanında karşılandıktan sonra bizi bekleyen araçlarımızla otelimize transferimiz gerçekleştiriliyor. Check in işlemlerimizin ardından akşam yemeğimiz için buluşuyoruz, sonrasında geceleme otelimizde.

 
5.GÜN / 10 KASIM
CEBU-BOHOL
 

Otelde yapacağımız kahvaltıdan sonra şehir turuna başlıyoruz. Cebu Şehri'nin 1500’lü yıllarda Antonio Pigafetta’nın ve Ferdinand Magellan’ın dünya seyahatini belgelediği döneme dayanan zengin bir tarihi vardır. Filipinlerin en eski şehridir ve aynı zamanda Colon Sokağı'da şehrin en eski sokağıdır. Turumuz boyunca ünlü Karbon Pazarı’nı, Macellan’ın Haçı’nı Santo Nino Kilisesi ve San Pedro Kalesi’ni görme imkanı bulacağız. Gezimizin devamında Beverly Hills’ten geçerek Taoist bir Çin Tapınağı'na varacağız. Öğle yemeğinin ardından Mactan Adası'nda bulunan Lapu Lapu Anıtı'nı görmeye gidiyoruz. Lapu Lapu 500 yıl önce Macellan'a karşı savaşarak onu beraberindeki askerleriyle birlikte yenen yerli bir korsandır. Buradaki bronz heykeli onun gururla İspanyol askerlerine karşı olan zaferini simgelemektedir. Son olarak el yapımı gitar ve ukulele imal eden bir fabrikaya da uğrayarak gezimizi noktalıyarak Bohol'e geçmek için Cebu Limanı'na transfer ediliyoruz. Bohol feribotumuza binerek Filipinler sularında bir yolculuğa çıkıyoruz. Yaklaşık iki saat süren seyahat sonrası Bohol'e varışımızın ardından otelimize transfer ve check in işlemlerimizi gerçekleştireceğiz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

 
6.GÜN / 11 KASIM
BOHOL
 

Otelde yapacağımız kahvaltıdan sonra Güneydoğu Asya’ya özgü Nipa Palmiyeleri, Hindistan cevizi çiftlikleri ve pirinç tarlalarının arasından Çikolata Tepeleri'ne doğru yola çıkıyoruz. Vardığımızda en yüksek tepeye çıkarak yükseklikleri 40 – 120 metre arasında değişen 1268 saman tepesini seyre dalacağız. Yaz aylarında kubbe şeklindeki çimen kaplı bu kireçtaşı tepeleri kahverengi renge bürünerek çikolatayı andırmaktadır. Sonrasında Loboc Nehri’ne inerek sala biniyoruz. Nehir üzerinde giderken Bohol tarzında hazırlanmış öğle yemeğimizi yiyoruz. Nehir kıyısında yerel halk tarafından sergilenen Bohol tarzı dans ve şarkı gösterisi izliyoruz. Öğle yemeğinden sonra Cadı Makileri'nin anavatanı olan Corelia Kasabası'na gidiyoruz. Yürüyerek gezegendeki ilk memeliler olduğu düşünülen bu inanılmaz hayvanları inceleyeceğiz. Cadı Makileri küçük bir kızın yumruğundan daha küçük hayvanlardır ve gözleri yüzlerinin üçte birini oluşturur. Kuyrukları vücutlarından daha uzundur. Dünya üzerinde hiçbir yerinde göremeyeceğiniz bir doğa harikasıdır. Turumuzu Baclayan Kilise ve müzesini ziyaret ederek sonlandırdıktan sonra otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. 

 

 
7.GÜN / 12 KASIM
BOHOL-MANILA
 

Kahvaltı sonrası Manila uçuşumuz için havalimanına doğru yola çıkıyoruz.

10:50 – 12:10 Bohol - Manila uçuşu

Manila'ya varışımızın ardından havalimanında bekleyen araçlarımızla direk olarak çıkacağımız Manila Şehir Turu’nda Manila Körfezi'nin kenarında bulunan Filipinler’in kültürel merkezine gideceğiz. Filipinler’in ulusal kahramanının infaz edildiği Rizal Parkı ve 17. yüzyıldaki İspanyol Hükümeti'nin ikameti olan Santiago Kalesi'ni göreceğiz. Sonrasında Manila Katedrali ve 17. yüzyıl Manila Evleri'nin bir replikası olan “Casa Manila” gezilecektir. San Agustin Kilisesi ve Müzesi'ni gördükten sonra şehrin iş merkezi olan Makati Şehri ve Manila’nın ilk havalimanını panoramik olarak gezeceğiz. Gezi bitiminde otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Odalara yerleşme işlemi gerçekleştikten sonra, kısa bir dinlenmenin ardından yerel bir restoranda akşam yemeğimizi yiyoruz. Dileyen misafirlerimiz daha sonra Manila'nın renkli gece hayatının tadını çıkarabilirler. Geceleme Manila’da. 

                         

 
8.GÜN / 13 KASIM
MANILA - VILLA ESCUDERO - TAGAYTAY
 

Kahvaltıdan sonra Bambudan yapılma orguyla meşhur Las Pinas Kilisesi ve Sarao Cip Fabrikasını gezdikten sonra yaklaşık 2-3 saat sürecek olan bir yolculuk ile Villa Escudero'ya doğru yola çıkıyoruz. Hindistan cevizi ekim bölgesi olan bu yerde ilk olarak İspanyol döneminden kalma zengin Filipinler kültür ve tarihini yansıtan bir çok eserin sergilendiği hatıra müzesini geziyoruz. Ardından yerel Filipinler müzikleri eşliğinde manda arabası ile park bölgesine giriş yapıyoruz. Öğle yemeğimizi suların içerisine yerleştirilmiş bambudan yapılma masalar üzerinde yiyeceğimiz Şelale restoranda ıslanmamanız pek mümkün olmadığından yanınızda mayo ve havlularınızı bulundurmanız gerekmektedir. Son derece keyifle yenen bu yemeğin ardından canlı müzik eşliğinde otantik bir kültürel dans gösterisini izleme şansına sahip oluyorsunuz. Gezi bitiminde Tagaytay'daki otelimize gitmek üzere yola çıkıyoruz. Otele check in sonrası akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

9.GÜN / 14 KASIM
TAGAYTAY - MANİLA
 

Otelde yapacağımız kahvaltıdan sonra deniz seviyesinden 700 metre yükseklikteki Tagaytay’daki yolculuğumuza çıkıyoruz. Yol üzerinde küçük deniz kıyısı köylerini, pirinç tarlalarını, Tropik meyve bahçelerini ve hindistan cevizi çiftliklerini göreceğiz. Tagaytay’dan dünyaca meşhur Taal Volkanı'nın müthiş manzarasını seyredeceğiz. Dünyanın en tuhaf doğal harikalarından biri olan Taal Volkanı iç içe olan 3 gölete sahip olmasıyla meşhur. Öğle yemeğimizi burada yedikten sonra Manila’ya dönüyoruz. Şehre varış sonrası verilecek alışveriş  molasının ardından İstanbul uçuşumuz için havalimanına transfer ediliyoruz.

10.GÜN / 15 KASIM
MANİLA - ISTANBUL
 

Bilet ve Pasaport işlemleri ardından Doha aktarmalı olarak İstanbul uçuşunuz gerçekleşiyor.

23.30 - 04.30 Manila - Doha

07.30 - 12.00 Doha - İstanbul Uçuşu

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Qatar Havayollar İstanbul-Manila-İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti
Yerel Havayolları ile  Manila-Boracay-Cebu ve Bohol-Manila ekonomi sınıfı uçuşlar
Feribot ile Cebu-Bohol transferi
5* Hennan Regency Boracay'da 2 gece, 5* Mövenpick Hotel Cebu'da 1 gece, 5* Hennan Resort Bohol'de 2 gece, 5* Manila Hotel'de 1 gece ve 5* Taal Vista Hotel Tagaytay'da 1 gece iki kişilik odalarda kişibaşı konaklama
Programda yazan tüm kahvaltılar, öğle ve akşam yemekleri (5 öğle, 7 akşam yemeği) 
Klimalı araçlarda tüm transferler 
Programda yazan tüm turlar ve müze girişleri
Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
  Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
 
   
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
Rehber/Şöför bahşişleri 
Adaların kendine özel ayak bastı ücretleri (10-15 USD arası değişen fiyatlar)
Yemeklerde alınan içecekler
Yurtdışına çıkış fonu 
Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)
   

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
-    Grup turlarında içeriği aynı ancak otel katagorisi farklı olan turlar birleştirilebilir. Bu birleştirmede sadece kalınan oteller farklı ancak tüm turlar birlikte yapılacaktır.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Turla İlgili Merak Ettiğiniz Sorular ve Cevapları

Paketİki Kişilik
Odada Kişi
Başı Tur Fiyat
3.Kişi/Ek
Yatak
Tek Kişilik
Oda Farkı
2-12 Yaş
Çocuk Fiyatı
Tur Bedeli (USD)2699 $ $2699 $ $699 $ $2499 $ $
Bu turumuzda programda yazan tüm turlar fiyatlara dahildir.
21-09-2020
Gönderen:
Mete Keskin
Tur:
Maldivler
Mesaj:
Sizin sayenizde müthiş bir hafta geçirdik. İnanılmaz güzel bir yere inanılmaz güzel bir tur sayesinde gittik. Maldivlerdeki otel ekibinin İzzet ikram kibarlığı dahil herşey bu kadar kusursuz olabilirdi. Planlamanın en başından sabırla yardımcı olan Siamtur ailesine özellikle Gaye hanım ve Dilan hanıma çok çok teşekkürler.. Farklı farklı yerleri de sizlerle keşfetmek istiyoruz çünkü gezmenin keyfi kusursuz organizasyonla çıkıyor. Tekrar görüşmek üzere..
27-02-2020
Gönderen:
Burak Yücelyiğit
Tur:
Vietnam-Kamboçya-Laos
Mesaj:
29 Ocak - 9 Şubat tarihleri arasında yaptığımız 10 kişilik kapalı tur tüm beklentilere uygun, sorunsuz şekilde tamamlandı. Hem yerel organizasyon hem de Siamtur ofisi gezinin her aşamasında her türlü desteği gösterdiler, standart dışı taleplerimiz için bile çözüm buldular. Tüm ekibe teşekkür ederiz.
20-02-2020
Gönderen:
Serra Acar
Tur:
03-09.02.2020 Phuket
Mesaj:
Balayı için seçmiş olduğumuz Phuket turundan çok memnun kaldık. Her şey çok güzel ayarlanmıştı. Bizlere orada mihmandarlık yapan Kanya'ya özellikle çok teşekkürler. Bütün sorularımıza cevap verip istediğimiz her şeyi ayarladı. Phuket güzel bir destinasyon fakat daha canlı bir tatil yapalım denirse seçilen otelin yerinin merkezi olmasına dikkat ediniz. Biz biraz daha merkezden uzak bir yeri tercih ettik. Onun dışında eğlenip aynı zamanda da farklı bir kültürü görme şansınız var. Yüksek oranda tavsiye edilir.
17-02-2020
Gönderen:
Aybike Melikoğlu
Tur:
Sri Lanka-Maldivler
Mesaj:
Sayenizde muhteşem bir Sri Lanka Maldivler turu gerçekleştirdik. Her şey yolunda gitti ve tur gerçekten mükemmel planlanmıştı. Otellerin hepsi çok çok iyiydi. Özellikle bize Heritance Kandalama’da konaklama deneyimini yaşamamızda aracı olduğunuz için çok teşekkür ederiz. O oteli ömür boyu mutlulukla hatırlayacağız. Orada konaklamak muhteşem bir deneyim oldu. Sri Lanka’daki yerel rehberimizden çok çok memnun kaldık. Kendisi çok bilgili ve işinin ehliydi. Güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi yaşamamızda çok yardımcı oldu. Bize bir müşteriden çok Sri Lankada ağırlanan bir dostuymuşuz gibi hissettirdi. Ona da teşekkürlerimizi iletirseniz çok çok seviniriz. Maldivler rüya gibiydi. Oradaki otelden de çok çok memnun ayrıldık. Siam Tur ve ekibine bu paha biçilemez deneyimi yaşamamızda aracı olduğunuz için çok teşekkür ederiz.
03-02-2020
Gönderen:
Mine Kırkağaç
Tur:
Vietnam-Kamboçya-Laos
Mesaj:
Gaye Hanım'ın bölgeye ilişkin derin bilgisi rehberliğinde yaptığımız; doğası, kültürü, tarihi ve yemeklerini fazlasıyla tanıma fırsatı bulduğumuz Vietnam-Kamboçya-Laos turundan eşimle birlikte çok memnun kaldık. Siam Tur ailesine ve Gaye Hanım'a çok teşekkür ederiz. Diğer destinasyonlarınızda da birlikte olmak dileğiyle... Sevgiler
02-02-2020
Gönderen:
Mürüvet Onğan
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
20-29 Ocak 2020 tarihleri arasındaki Vietnam-Kamboçya gezim son derece keyifli geçti.Uzakdoğunun tur uzmanı olduğunu motto edinen Siamtur bu konuda yüzde yüz haklı olduğunu bana ve uyumlu tüm gezi dostlarımıza kanıtladı. Tüm Siamtur çalışanlarına ve Gürsel beye teşekkürler ve onların deyişiyle: Dünya büyük, yine geliriz.
02-02-2020
Gönderen:
Tamer Kaya
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
Mükemmel bir haftaydı. Çok özel düzenlenmiş bir programı çok uyumlu bir grup ve çok iyi bir rehberle birlikte geçirdik. Gürsel beyin anlatıları çok açıklayıcıydı. Hep tatlı hatıralarla hatırlayacağım bir gezi oldu. Benim ve Eşim için uzak doğunun gizemli bu iki ülkesini uzakdoğu için özelleşmiş olan Siamturla gezmek güzel bir deneyim oldu. Şiddetle tavsiye ederim.
02-02-2020
Gönderen:
Ebru Erdem
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
20-29 Ocak 2020 tarihleri arasında Siam Tur’un profesyonelliğini tecrübe etmiş olduk. Açıkcası seyahatlerimde; kötü organizasyon, kötü konaklama ve daha çok pazarlama kokan tarzlarından dolayı acente tercih etmezdim ama Siam Tur bu fikrimi tamamen değiştirdi. Turu satın alma aşamasından sonuna kadar her konuda profesyonel tavırlarından dolayı Siam Tur’a teşekkür ederim. Uzakdoğu tecrübenizi en keyifli hale getirmek istiyorsanız ‘Siam Tur’ doğru adres ,tereddüt etmeyin:)
01-02-2020
Gönderen:
Binnur Sağlam
Tur:
20_28 Ocak Vietnam -Kamboçya
Mesaj:
Süper bir geziydi Çok etkilendim ve Türkiye ye gelir gelmez duygularımı paylaşmak istedim.Her şey o kadar güzel organize edilmişti ki bir gün bile stres yaşamadık. Her üç şehirde kaldığımız oteller, restoranlarda alınan yemekler, tur araçları ve yerel rehberlik hizmetleri çok özenliydi. Grubumuz süperdi Gürsel beyin de katkılarıyla çok çabuk kaynaştık. Çok keyifli günler geçirdik. Tek kelimeyle çok mükemmel bir tatildi. Bana göre, SİAMTUR, Uzak Doğu turu düşünenler için, ilk tercih edilmesi gereken bir tur şirketi. Bölgeye çok hakimler. Unutamayacağımız bu gezi için Gürsel bey ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Teşekkürler SİAM TUR
01-02-2020
Gönderen:
Aynur Sakuçoğlu
Tur:
Vietnam-Kamboçya
Mesaj:
20-29 Ocak 2020 tarihli Vietnam-Kamboçya turunu Siamtur tecrübesinden ve rehberliğinden faydalanarak yapmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Her anı dolu dolu ve nitelikli geçen, hiçbir aksaklık yaşamadan, son derece profesyonel hazırlanmış bir program dahilinde, unutulmaz bir gezi yaşadım. Siamturun ofis ekibine ve rehberliğimizi de üstlenen firma sahibi Gürsel Bey’e teşekkür ediyorum. Bir tavsiye sonucu tanıdığım Siamturu herkese tavsiye ediyorum.

TURUN ARTILARI

  1. Programda yazan Tüm Turlar fiyata dahildir.
  2. 5 yıldızlı ve Siamtur'un uzun yıllardır test ettiği otellerde konaklama.
  3. Muhteşem doğaya sahip bir kaç farklı adaya yolculuk yapma fırsatı.
  4. Bir doğa harikası olarak içiçe geçmiş göllerin ortasında bulunan ve halen zaman zaman aktifleşen Taal Volkanının muhteşem manzarasını seyretme şansı.
  5. Siamtur'un uzun yıllardır test ettiği gurme restorantlarda alınacak öğle ve akşam yemekleri, nefis ve doyurucu menüleri alırken Türk damak tadına da uygunluğuna şahit olacaksınız.