Phuket

BALAYI TURU

VİZE YOK
PHUKET
(7 GÜN 5 GECE)
TUR KODU: 36
912 $
Başlayan Fiyatlarla
3602 TL
HAREKET TARİHİ

HER GÜN HAREKETLİ

1.GÜN
İSTANBUL - PHUKET
 
Atatürk Havalimanı Dış hatlar terminalinde, en geç 11.30'da Türk Havayolları Kontuarında olmanız gerekmektedir. Bilet ve pasaport işlemlerini takiben Türk Havayolları tarifeli seferi ile Phuket uçuşu;  
14.25 - 04.20 İstanbul - Phuket uçuşu
 
2.GÜN
PHUKET
 

Phuket'e varışımızın ardından, havaalanında bulunan araçlarımızla buradan ayrılarak otelimize doğru yola çıkıyoruz. Odalara yerleşmeler gerçekleştikten sonra misafirlerimizin tercihlerine göre dinlenebilmesi, ya da adayı dilediğince gezip keşfedebilmesi için yalnız bırakıyoruz.

 
3.GÜN
PHUKET
 

Otel kahvaltımızın ardından, arzu ederseniz ekstra olarak düzenlediğimiz, doğa harikası olan Phi Phi Adası Turu için yüksek sürat teknemizle yola koyuluyoruz. Phi phi Don ve Phi Phi Leh adında farklı adadan oluşan Bu ada önceleri maceracı turistlerin uğradığı ıssız bir noktayken, Phi Phi Leh’te Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin çekimleriyle ün kazanarak, yoğun ilgi gören bir bölge halini aldı. Mavinin tonlarından oluşan eşsiz denizi ve bembeyaz sıcak kumlarıyla sizi huzura davet eden bu adaya olan turumuzda ilk durağımız Phi Phi Leh oluyor. Burada doğallığıyla büyüsü altına alan berrak denizin tadını çıkaracaksınız. Ardından tekrar motorumuza binip Korsan Mağarası ve Maymun Plajı’ndan geçerek Phi Phi Don’u ziyaret ediyoruz. Açık büfe öğle yemeğimizi de burada yedikten sonra eğer vaktimiz kalırsa yumurta adası anlamına gelen Koh Kai adasına uğruyoruz. Yolculuğumuz boyunca şnorkel için uygun alanlarda mola verip sualtının eşsiz dünyasına keşfe çıkma şansını yakalayacaksınız. Bu ada turu aynı zamanda bize bu doğa mucizelerini rahatça fotoğraflayabileceğiniz birçok fırsat sağlıyor. Burada da denizin tadını çıkardıktan sonra konaklama için otelimize dönüyoruz.

 
4.GÜN
PHUKET
 
Phuket’te yeni bir günle beraber, kahvaltımızı yaptıktan sonra bugün dilerseniz ekstra olan James Bond Adası Turu’na katılabilirsiniz. Bu turda, James Bond Adasına giderken yol üzerinde öncelikle adı Maymunlar Tapınağı adı verilen Wat Suvannakuha tapınağını ziyaret ediyoruz. Büyük bir mağaranın içine yerleştirilmiş ihtişamlı buda heykellerinin olduğu bu tapınak adından da anlaşıldığı üzere maymunların yaşam alanı haline gelmiş bir yer. Gelen ziyaretçilerin beslemesine ve ilgisine alışık bu maymunlar içeriye girişte size eşlik ediyor. Phuket’ten ayrılırken tropik ormanların içinden geçerek Phang Nga’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Körfeze vardığımızda, uzun kuyruklu motorun güvertesinde Phang Nga körfezimizi keşfe çıkıyoruz. “,Kelle şekeri” adı verilen şekilleriyle ilgi çeken kayalar eşliğinde körfezi keşfe çıkıyoruz. Sonrasında, öğle yemeğimiz için yüzen balıkçı köylerinden birinde mola veriyoruz. Dileyen katılımcılarla kanolara binerek mangrov ormanları arasında çevre mağaraları keşfe çıkıyoruz. Bu etkileyici atmosferde gerçekleşen gezimizin ardından son durağımız James Bond Adası’na rotamızı çeviriyoruz. Önceleri Ko Tapu adıyla bilinen bu ada “The Man With The Golden Gun” adlı James Bond filmiyle kazandığı ünle beraber günümüzde artık James Bond Adası olarak anılmakta. Sahilden 200 m kadar uzakta denizin ortasında ihtişamıyla dimdik duran bu kaya parçası sizlere inanamayacağınız dakikalar yaşatacak. Ayrıca etrafta kolayca rastlayabileceğiniz birbirinden ilginç yapılarıyla yarasalara ev sahipliği yapan irili ufaklı mağaralarla karşılaşıyoruz. Bu etkileyici deneyimlerin ardından dinlenmek üzere otelimize dönüş gerçekleştiriyoruz. 
 
5.GÜN
PHUKET
 

Otelde kahvaltımızı tamamladıktan sonra, misafirlerimizin dilediğince bu eşsiz adada zaman geçirebilmeleri için yalnız bırakıyoruz. Ardından akşam saatlerinde ekstra olarak düzenlediğimiz Fantasea Show Turu için buluşup, yola çıkıyoruz. Show alanına geldiğimizde, girişte kafeler, restoranlar, mücevherciler, kostüm dükkânları ve daha birçok çeşit dükkânla rengârenk bezenmiş bu alan bir karnaval havasında sizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda birbirinden farklı yöresel yemeklere ulaşabilme şansı da yakalıyorsunuz. Burada geçirdiğiniz serbest zamanda fazlasıyla zevk alıyor olacaksınız. Buradan gösteriyi izlemek için ana bölüm olan Fantasea of Kingdom’a geçiyoruz. Gösterinin ana teması Tayland kültürü ve doğası. Sizi şaşırtan sahne ve ışık oyunlarıyla ansızın ortaya çıkan renk renk kostümlü dansçılar, oyuncular, filler, ördekler, kuşlar, balerinler sizi büyüsü altına alıyor. Ateş gösterileri, illüzyon ve fillerin gösterilerini hayretler içerisinde izliyorsunuz. Bu gösterinin bitişiyle gecelemek üzere otelimize dönüşümüzü gerçekleştiriyoruz.

 

 

 
6.GÜN
PHUKET
 

Sabah kahvaltısının ardından, misafirlerimizi dilediğince zaman geçirmeleri, tercihlerine göre otel imkânlarından yararlanıp, berrak deniz ve kızgın kumlarda adanın tadını çıkarabilmeleri için bugünü serbest zaman olarak ayırıyoruz.

 

 

 
7.GÜN
PHUKET 
 
Sabah saat 03:00'de İstanbul uçuşu için bize özel araçlarla havalimanına transfer ediliyoruz. Bilet, pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından İstanbul uçuşu; 
05.50 - 12.00 Phuket - İstanbul uçuşu
 
 

 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

Türk Havayolları ile Istanbul- Phuket - Istanbul ekonomi sınıfı uçuşlar
Phuket'de 5 gece iki kişilik odalarda kişi başı konaklama
Her gün açık büfe kahvaltı
Havaalanı vergileri
Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır)
Klimalı araçlarda tüm transferler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Balayı çiftleri için uçakta ve otelde özel ikramlar
   
Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
   
Yurtdışına çıkış fonu (15.- TL)
Kişisel harcamalar
Ekstra Turlar
  Seyahat Güvence Paketi (Seyahat Sağlık ve Tur İptali sigortalarını kapsar)

 

Önemli Notlar:
-    Yurt dışı gezilerinde planlanan dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport bulundurmak mecburidir ve turda ziyaret edilecek ülke sayısı kadar pasaportta boş sayfa bulundurulmalıdır. Bu veya herhangi bir diğer kişisel sebepten programdaki ülkelerden herhangi birine giriş yapamayan yolcuların sorumlulukları kendilerine aittir.
-    Bizzat Siamtur tarafından yolcu adına başvurulmasına rağmen yolcu adına kişisel sebeplerden vize alınamaması durumunda doğabilecek tur iptali ve değişikliklerden Siamtur sorumlu değildir. Acentamız yolcu ve konsolosluk arasında aracı konumundadır. 
-    Kayıt esnasında alınan tüm kişisel bilgiler yolcunun seyahat edeceği pasaportta yazdığı şeklinde olmalıdır. Hatalı bilgi nedeniyle doğabilecek iptal veya değişiklik bedellerinden yolcular sorumludur. 
-    Tur firmamız , havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş saatleri ve parkur değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan firmamız sorumlu tutulamaz. Yolcuların uçaklardaki doluluk sebebiyle yan yana oturamaması acentemizin sorumluluğunda değildir. Bu durumu önlemek amacıyla yolcuların havaalanına erken gitmeleri önerilmektedir. 
-    Bazı turların içinde yer alabilecek uçak biletlerinde mil kazanma, mille sınıf yükseltme, online check-in, iade ve değişiklik gibi işlemler yapılamayabilmektedir. Tura kaydınız esnasında bu bilgileri seyahat danışmanınıza sormanız gerekmektedir. Online check-in yapılabilecek biletlerde de bu işlem yolculara ait olup acentamız tarafından sadece koltuk rezervasyonu yapılmaktadır. 
-    Uçuşlar esnasında havayolu şirketinin sağladığı maksimum bagaj hakkının geçilmesi durumunda doğabilecek ilave bagaj ücreti yolcuya aittir. Bu bagaj hakkı tur esnasında kullanılan ara uçuşlarda standart kilo haklarından daha az olabilmektedir. 
-    Tur programında belirtilen ekstra ve tura dahil turlarımızın; uçuşlarda olabilecek değişiklikler, araç müsaitliği, katılım sayısı ve rehberimizin insiyatifine bağlı olarak günleri ve fiyatları değişebilir veya iptal olabilir. 
-    Firmamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
-    Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz.
-    Otellerde check-out (otelden çıkış) Saat 12:00. Check-in (otele giriş) Saat 14:00'dır. Bazı otellerde bu saatler değişiklik gösterebilmektedir. Müsaitlik çerçevesinde bu saatlerde esneklik yapmak veya bedeli karşılığı değişiklik yapmak otel inisiyatifinde olup, talep halinde doğabilecek masraflar yolcuya aittir. 
-    2-12 yaş arası çocuk indirimleri, çocuk iki kişilik odada ilave yatak ile üçüncü kişi olarak kaldığında geçerlidir.
-    3 Kişilik odada (Triple) konaklamalarda üçüncü yatak standart olmayıp portatif olabilmektedir.
İş bu uluslararası kuralları da içeren metinler tur satın alındığında kabul edilmiş sayılır.

Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
Kategori Otel Oda Yemek Transfer Tarih Aralığı Kişi Başı Tur Fiyatı
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 1494 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 1519 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 1528 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 1637 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 1629 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 2203 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 28 Şubat 2018 2827 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 - 10 Nisan 2018 1291 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 - 10 Nisan 2018 1308 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 - 10 Nisan 2018 1333 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 - 10 Nisan 2018 1393 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 - 10 Nisan 2018 1384 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 - 10 Nisan 2018 1646 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 - 10 Nisan 2018 2219 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1182 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Spa Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1190 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premium Deluxe Ocean Facing Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1198 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Premiem Spa Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1274 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Deluxe Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1266 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort Luxury Pool Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1426 $
5 Yıldız Centara Grand Beach Resort One Bedroom Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1840 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 1114 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Pool Side Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 1131 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -10 Nisan 2018 954 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Pool Side Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -10 Nisan 2018 971 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 912 $
4 Yıldız Centara Kata Resort Deluxe Pool Side Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 928 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1258 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Ocean Facing Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1291 $
4 Yıldız Centara Villas Spa Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1418 $
4 Yıldız Centara Villas Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0707 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1587 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -10 Nisan 2018 1047 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Ocean Facing Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -17 Nisan 2018 1072 $
4 Yıldız Centara Villas Spa Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -17 Nisan 2018 1207 $
4 Yıldız Centara Villas Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -17 Nisan 2018 1300 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 962 $
4 Yıldız Centara Villas Deluxe Ocean Facing Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 971 $
4 Yıldız Centara Villas Spa Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1072 $
4 Yıldız Centara Villas Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1111 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1139 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 1359 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 1401 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 1460 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 1460 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 1511 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1097 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1123 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1182 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Deluxe Plus Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1182 $
5 Yıldız Hilton Phuket Arcadia Junior Suite Seaview Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1232 $
3 Yıldız İbis Phuket Patong Standart Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018- 31 Mart 2018 962 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Deluxe (Bhuri wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018-31 Mart 2018 1418 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Grand Deluxe (Bhuri Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018-31 Mart 2018 1477 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Junior suite (Thani wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018-31 Mart 2018 1578 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Junior Suite Ocean Front (Thani Wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018-31 Mart 2018 1663 $
5 Yıldız Katathani Phuket Beach Resort Grand suite (Thani wing) Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018-31 Mart 2018 1747 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1595 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1637 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1738 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -28 Şubat 2018 1941 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -08 Nisan 2018 1435 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -08 Nisan 2018 1477 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -08 Nisan 2018 1561 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-03-0101 Mart 2018 -08 Nisan 2018 1696 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Garden View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1127 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1152 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Deluxe Ocean View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1203 $
5 Yıldız Le Meridien Phuket Junior Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0909 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1287 $
5 Yıldız Movenpic Resort & Spa Karon Beach Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1010 Ocak 2018 -31 Mart 2018 1393 $
5 Yıldız Movenpic Resort & Spa Karon Beach Superior Sea View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1010 Ocak 2018 -31 Mart 2018 1477 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1097 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1139 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Spa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1241 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1325 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 945 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 988 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Spa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1089 $
4 Yıldız Patong Beach Hotel Sunset Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1173 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018-31 Mart 2018 1300 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018-31 Mart 2018 1603 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018-31 Mart 2018 1713 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018-31 Mart 2018 1916 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Duplex Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018-31 Mart 2018 2962 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-16 Nisan 2018 1418 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-16 Nisan 2018 1751 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-16 Nisan 2018 1865 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-16 Nisan 2018 2072 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Duplex Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018-16 Nisan 2018 2430 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Deluxe Balcony Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1211 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Garden Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1414 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa Sala Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1498 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1625 $
5 Yıldız Sala Phuket Resort And Spa One Bedroom Duplex Pool Villa Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-1717 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1781 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Deluxe Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-11-0101 Kasım 2017- 23 Aralık 2017 1047 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Pool Terrace Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2017-11-0101 Kasım 2017- 23 Aralık 2017 1089 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Deluxe Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1114 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Pool Terrace Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1148 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Deluxe Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 930 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Kamala Beach One Bedroom Pool Terrace Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 964 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1004 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Premier Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1031 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Swiss Advantage Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1045 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Swiss Adwantage Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1065 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Stuio Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1166 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Premier Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 923 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Premier Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 950 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Swiss Advantage Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 964 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Swiss Adwantage Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 984 $
4 Yıldız Swissotel Resort Phuket Patong Beach Stuio Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018- 31 Ekim 2018 1085 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Plaza Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1127 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1169 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1211 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Jakuzi Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1317 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1342 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Seaview Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0606 Ocak 2018- 31 Mart 2018 1899 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Plaza Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1021 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Room Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1063 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1106 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Jakuzi Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1211 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Deluxe Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1236 $
4 Yıldız The Kee Resort & Spa Seaview Suite Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 -31 Ekim 2018 1713 $
5 Yıldız The Shore At Katathani Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 2219 $
5 Yıldız The Shore At Katathani Seaview Pool Villa Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-0808 Ocak 2018 - 31 Mart 2018 2565 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -14 Şubat 2018 1139 $
4 Yıldız Woraburi Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -14 Şubat 2018 1173 $
4 Yıldız Woraburi Resort Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -14 Şubat 2018 1207 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-01-1111 Ocak 2018 -14 Şubat 2018 1123 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat 2018 -22 Şubat 2018 1173 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat 2018 -22 Şubat 2018 1190 $
4 Yıldız Woraburi Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat 2018 -22 Şubat 2018 1224 $
4 Yıldız Woraburi Resort Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-1515 Şubat 2018 -22 Şubat 2018 1258 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2322 Şubat 2018 -31 Mart 2018 1123 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2322 Şubat 2018 -31 Mart 2018 1139 $
4 Yıldız Woraburi Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2322 Şubat 2018 -31 Mart 2018 1173 $
4 Yıldız Woraburi Resort Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-02-2322 Şubat 2018 -31 Mart 2018 1207 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 944 $
4 Yıldız Woraburi Resort Superior Pool View Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 957 $
4 Yıldız Woraburi Resort Deluxe Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 984 $
4 Yıldız Woraburi Resort Pool Access Oda Kahvaltı Özel Araç 2018-04-0101 Nisan 2018 - 31 Ekim 2018 1011 $
EKSTRA TURLAR
Tur AdıFiyat
Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli)80 USD
James Bond Adası Turu (Öğle Yemekli)80 USD
Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli)70 USD
# Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit - - 2 Taksit - - 2 Taksit - -
3 Taksit - - 3 Taksit - - 3 Taksit - -
4 Taksit - - 4 Taksit 932 TL 3728 TL 4 Taksit - -
5 Taksit 738 TL 3692 TL 5 Taksit 749 TL 3746 TL 5 Taksit 742 TL 3710 TL
6 Taksit 618 TL 3710 TL 6 Taksit 627 TL 3764 TL 6 Taksit 621 TL 3728 TL
7 Taksit - - 7 Taksit 540 TL 3782 TL 7 Taksit - -
8 Taksit - - 8 Taksit 475 TL 3800 TL 8 Taksit - -
9 Taksit 420 TL 3782 TL 9 Taksit 424 TL 3818 TL 9 Taksit 422 TL 3800 TL
# Taksit Tutarı Toplam Tutar # Taksit Tutarı Toplam Tutar
2 Taksit - - 2 Taksit - - 2 Taksit - -
3 Taksit 1253 TL 3760 TL 3 Taksit 1267 TL 3800 TL 3 Taksit - -
4 Taksit - - 4 Taksit - - 4 Taksit - -
5 Taksit - - 5 Taksit - - 5 Taksit 746 TL 3728 TL
6 Taksit 648 TL 3890 TL 6 Taksit 648 TL 3890 TL 6 Taksit 627 TL 3760 TL
7 Taksit - - 7 Taksit - - 7 Taksit - -
8 Taksit - - 8 Taksit - - 8 Taksit -
9 Taksit 444 TL 3998 TL 9 Taksit 442 TL 3980 TL 9 Taksit 432 TL 3890 TL

Bonus: Garanti Miles & Smiles, Flexi ve diğer bankalara ait Bonus özellikli tüm kartlar

Axess: Akbank ve Odeabank Axess kartları

Maximum: İşbankası ve Ziraat Maximum kartları

Ödeme Seçenekleri