Masalsı bir balayı için

Balayınızda kendinizi ne kadar da özel hissetmek istediğinizi, bu sefer hayal gücünüzün de ötesine bırakın.

Bali’ye adımınızı atar atmaz, sizi coşkuyla karşılayan  ve boynunuza birbirinden güzel çiçekler asan güler yüzlü insanlar mı, yoksa Maldivler’de ayaklarınızı uzatıp okyanusun dinlendirici maviliğine bakarken, odanıza size özel hazırlanarak getirilmiş sevimli ikramlardan mı istersiniz.

Papatya gibisin beyaz ve ince...
Papatya gibisin beyaz ve ince…

Bir yanınız Phuket’in doğa harikası adalarından biri olan Phi Phi Adası’na sürat teknesiyle süzülürken, bir yanınız Leonardo Di Caprio’nun ‘’The Beach’’ filminin çekimleriyle ün kazanmış Phi Phi Leh Adası’nın bembeyaz kumsallarında deniz ve güneşin tadını çıkaracak.

Bu sahilde Leonardo'da yürüdü 😊
Bu sahilde Leonardo da yürüdü 😊

Adalara yelken açmışken, göz alabildiğine bir sahile bakmak da hiç fena olmaz hani. Koh Samui Adası’nın panoramik manzarasının eşlik ettiği doğada, ilginç şekilleriyle ilgi çeken Grand Pa ve Grand Ma adını taşıyan doğal kayalıklar ve mumyalanmış bir keşiş sizi karşılayacak. Ardından 30 metre yüksekliğindeki Na Muang Şelalesi’nin coşkusu ile adeta doğa ile kucaklaşacaksınız.

Şelaleye yürürken, sporu da aradan çıkarın.😊
Şelaleye yürürken, sporu da aradan çıkarın.😊

Size de uzaklardan mis gibi bir baharat kokusu gelmedi mi? Uzanalım ister misiniz, Zanzibar’a. Baharat çiftlikleriyle ünlü bu adada, adını bildiğiniz bilmediğiniz her türlü baharatı keşfetme şansı bulacaksınız. Ruhunuzu bu birbirinden hoş kokulara teslim etmişken, zihni de unutmamak gerekir. Ve çıkıyoruz yola, muhteşem doğası ve çeşitli canlılara ev sahipliği yapan Jazoni Milli Parkı ve Yunus Turu’na. Ormanın derinliklerinde  Kızıl Colombus Maymunları ile tanıştıktan sonra, izlemeye doyamayacağımız sonsuz mavinin tatlı misafirleri yunusları keşfetmeye gidiyoruz.

Kızgın kumlardan, serin sulara... 😊
Kızgın kumlardan, serin sulara… 😊

Vahşi doğanın kendine has atmosferini yaşayanların oldukça büyülendiği ve kartalların üzerinizde kanat çırpmadan uçtuğu görkemli şehir Langkawi  Island Hopping Turundan olağanüstü hislerle döneceksiniz.

Korkmayın, kartallar yüksek uçuyor😊
Korkmayın, kartallar yüksek uçuyor😊

Büyüsünü hiç kaybetmeyecek bir balayı seyahatinizin olması dileğiyle…